۳ رکابزن معلول به مسابقات قهرمانی آسیا می‌روند

رئیس انجمن دوچرخه‌سواری جانبازان و معلولین از برگزاری اولین اردوی آمادگی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در بخش پیست خبر داد.

و به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، فرهاد عصفوری با اعلام این خبر اظهار داشت: مسابقات قهرمانی آسیا از ۲۶ بهمن ماه به میزبانی مالزی آغاز می شود و ایران نیز با سه نماینده خود در آن حضور می‌یابد.

وی گفت: به همین منظور اولین اردوی تیم ملی از ۲ تا ۲۰ دی ماه به میزبانی اهواز برگزار می‌شود و پس از آن یک مرحله دیگر نیز اردو داریم که متصل به اعزام نیز هست.

رئیس انجمن دوچرخه‌سواری پیرامون این رقابت ها خاطر نشان کرد: سه ملی پوش تیم دوچرخه سواری در رقابت های بخش انفرادی و تیمی شرکت می‌کنند و با توجه به اینکه حضور در رقابت های برون مرزی از امتیاز برخورداراست، نتایج کسب شده برای ملی پوشان در رویدادهای پیش رو تاثیر گذار است.

وی افزود: نمایندگان ما در مسابقات بخش انفرادی در دو قسمت یک کیلومتر انفرادی و تعقیبی (۴ کیلومتر) شرکت می کنند و در بخش تیمی نیز در ماده تیم اسپرینت حضور خواهند یافت.

بهرام سلیمانی (فارس)، علیرضا قاسمی (تهران)، مهدی محمدی (زنجان)، سه ملی پوش دعوت شده به این اردو هستند که از اول دی ماه وارد اهواز می شوند و تمرینات خود را زیر نظر علیرضا مکنوندی، مربی تیم ملی، انجام می دهند.

سرپرستی این اردو که از ۲ تا ۲۰ دی ماه برپاست نیز بر عهده فرهاد عصفوری است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار