اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ - روسیه

افتتاح مراکز پاسپورت هواداری در شهرهای میزبان و ترمینال ویژه سن‌پترزبورگ

مراکز پاسپورت هواداری جام جهانی ۲۰۱۸ در ۳ شهر دیگر میزبان این رقابت‌ها افتتاح شد.

، به نقل از سایت رسمی کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، شهرهای سامارا، روستوف و نیژنی گوورود شاهد افتتاح مراکز پاسپورت هواداری بودند. به همراه داشتن این پاسپورت یکی از الزام‌های ورود به ورزشگاه‌های برگزاری دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خواهد بود.

وزیر ارتباطات روسیه با اشاره به تجربه ارزشمند جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ و ارسال بیش از ۵۰۰ هزار پاسپورت هواداری اظهار داشت: فکر می‌کنیم برای جام جهانی ۲ میلیون پاسپورت هواداری را توزیع کنیم و ۲۰ مرکز را برای این کار مهم در نظر گرفتیم. تاکنون نیز ۹۰ هزار درخواست را ثبت کرده‌ایم.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی ۲۰۱۸ مربوط به اختصاص ترمینال ویژه ورودی و خروجی هواداران فوتبال در فرودگاه شهر سن پترزبورگ است.

ترمینال پولکوو ۲ در فرودگاه شهر سن پترزبورگ برای ورود و خروج هواداران فوتبال در مدت‌زمان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در نظر گرفته خواهد شد. این ترمینال تا زمان آغاز رقابت‌ها به امکانات جدیدی مجهز می‌شود.

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با شرکت ۳۲ تیم از جمله ایران در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر برگزار خواهد شد. ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش قرار دارد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار