گزارش سایت ایتالیایی از شاگردان کی‌روش

ایران با هویت تیمی‌اش چشم به گلزنی سردار آزمون دارد

یک سایت ایتالیایی از عملکرد شاگردان کی‌روش در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ تمجید کرد و هویت تیمی شاکردان کارلوس کی‌روش را یکی از ویژگی‌های بارز این تیم دانست.

، سایت «اسپورت فِیس» ایتالیا در گزارشی به تحلیل جدال تیم‌های مراکش و ایران در گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پرداخت و نوشت؛ این بازی در تاریخ ۱۵ ژوئن (۲۵ خرداد ۹۷) در ورزشگاه زنیت آره‌نا در شهر سن‌پترزبورگ برگزار می‌شود، ورزشگاهی که با ۶۹ هزار و ۵۰۰ نفر گنجایش، دومین ورزشگاه بزرگ جام جهانی ۲۰۱۸ پس از ورزشگاه لوژنیکی است.  

ایران که در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل هم حضور داشت، به جایگاه درخشان اول گروه A از دور پایانی از مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ دست یافت و تیم‌هایی همچون چین را که مارچلو لیپی هدایتش را بر عهده داشت، کنار زد و به مرحله پایانی جام جهانی رسید. تیم ملی ایران در خط دفاعی بسیار بالانس شده است و در ۱۰ بازی از دور پایانی مرحله انتخابی تنها دو گل دریافت کرد و شکستی را متحمل نشد.

تیم ملی ایران قدرت مختص به خودش در هویت تیمی را دارد و امیدوار به کسب پیروزی با وجود داشتن ستاره جوان خود یعنی سردار آزمون در خط حمله‌اش است، بازیکنی که در تیم روبین‌کازان در لیک برتر روسیه بازی می‌کند و با گلزنی‌هایش نظر جهانیان را به خود جلب کرده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار