پورموسوی به بازیکنان استرس نمی‌دهد

کرمی: از کسب سهمیه حرف نمی‌زنیم چون فوتبال حساب و کتاب ندارد

مدافع میانی تیم فوتبال فولاد خوزستان تأکید کرد که آنها نهایت تلاش‌شان را برای کسب سهمیه آسیا به کار خواهند گرفت.

عبدالله کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد عملکرد فولاد در نیم‌فصل اول لیگ برتر اظهار داشت: ما در شروع بازی‌ها کمی با مشکل مواجه شدیم، چون تعدادی از بازیکنان مصدوم شدند و همین موضوع تا حدودی به تیم آسیب زد. در ادامه اما شرایط فولاد بهتر شد و خوشبختانه توانستیم نتایج خوبی بگیریم. ما خوب امتیاز جمع کردیم و امیدوارم این روند را در نیم‌فصل دوم هم ادامه دهیم.

وی در مورد اینکه فولاد خوزستان چقدر برای کسب سهمیه آسیا شانس دارد، تصریح کرد: فوتبال حساب و کتاب ندارد، بنابراین ما از حالا در مورد کسب سهمیه آسیا صحبت نمی‌کنیم. مطمئناً در نیم‌فصل دوم شرایط تیم‌ها تغییر می‌کند و نتیجه‌گرفتن سخت‌تر خواهد شد.

مدافع تیم فوتبال فولاد خوزستان در قسمت دیگری از حرف‌هایش تصریح کرد: ما می‌خواهیم بازی به بازی جلو برویم و تلاش می‌کنیم تا این نتایج خوب را ادامه بدهیم. مطمئناً نهایت تلاش‌مان را به خرج خواهیم داد تا بتوانیم امسال سهمیه آسیا را بگیریم. البته در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست.

کرمی در مورد کارکردن با سیداکبر پورموسوی گفت: پورموسوی مربی بسیار خوبی است. او شخصیت مثبتی دارد و به جوان‌ها بها می‌دهد تا خودشان را نشان دهند. کار کردن با پورموسوی راحت است، چون او به بازیکنان استرس نمی‌دهد. امیدوارم با تلاش بازیکنان و کادر فنی، فصل را به خوبی به پایان برسانیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار