حسینی بهترین گزینه برای هدایت فدراسیون بوکس است

عاشری: حمایت‌های داوری از بوکس تنها برای کسب رای است

مربی سابق تیم ملی بوکس گفت: قطعا عملکرد حمایتی داوری در صورت انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون ادامه نخواهد داشت و حمایت‌های او از بوکس تنها به خاطر کسب رای است.

محمد عاشری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص انتخاب نماینده مربیان در مجمع انتخاباتی فدراسیون بوکس، گفت: چرا باید مربی که چند سال از تیم ملی و فدراسیون دور بوده است به عنوان نماینده مربیان در مجمع رای بدهد و مربیانی که در ۱۰، ۱۱ سال گذشته با فدراسیون همکاری داشتند در مجمع حضور نداشته باشند. به نظر من مربیانی زیادی وجود داشتند که اولویت با حضور آنها در مجمع انتخاباتی فدراسیون بود اما متاسفانه این اتفاق صورت نگرفت. غیر از نماینده مربیان روی دو باشگاهی که باید در مجمع حضور داشته باشند نیز حرف وجود دارد.

عاشری در خصوص بهترین گزینه برای اداره فدراسیون عنوان کرد: به نظر من حسینی بهترین گزینه برای هدایت فدراسیون است هر چند که او نیز نقاط ضعفی دارد. داوری نیز با وجودی که در ابتدای حضور به عنوان سرپرست عملکرد خوبی نداشت و اردوهای تیم ملی را بی‌دلیل تعطیل کرد اما از زمانی که مشخص شد قرار است کاندیدای ریاست فدراسیون بوکس باشد به خاطر کسب رای عملکرد بدی نداشت. قطعا این عملکرد داوری در صورت انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون ادامه نخواهد داشت و حمایت‌های او تنها به خاطر کسب رای است. 

وی در خصوص آینده فدراسیون بوکس خاطر نشان کرد: متاسفانه از زمان حضور داوری در فدراسیون بوکس اختلافات در این رشته بیشتر شد در حالی که یکی از اصلی‌ترین خصوصیات یک مدیر برقراری اتحاد در جامعه آن رشته است. داوری واقعا در این مدت با یکسری از مربیان بوکس برخورد و رفتار خوبی نداشت و آنها را دلزده کرد. من نیز یکی از مربیانی بودم که در ابتدای حضور داوری بدون داشتن هیچ موضع و شناختی به فدراسیون رفتم اما با موضع گیری او مواجه شدم. 

سرمربی سابق تیم ملی جوانان بوکس بیان کرد: واقعا نمی‌دانم داوری از طرف چه کسانی راهنمایی شده بود که با وجود زحماتی که در تیم ملی کشیده بودم برخورد خوبی با من نداشت. حداقل کاری که داوری می‌توانست قبل از تغییر کادرفنی تیم ملی انجام بدهد یک تشکر از کادر سابق تیم ملی بود که این کار را نیز انجام نداد. واقعا سرپرست فدراسیون بوکس برخورد خوبی نداشت اما من کوتاه آمدم در حالی الان از این واکنش خود ناراحت هستم.

عاشری در پایان خاطر نشان کرد: حضور در تیم ملی میراث هیچ کسی نیست و جا به جایی نیز حق هر مدیری است اما تغییرات نیز باید طبق اصول صورت بگیرد. داوری از جامعه بوکس شناختی نداشت اما مشاوران او نیز آدم‌های مقبولی در بوکس نیستند و سابقه خوبی در این رشته ندارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار