پائوک بهترین انتخاب برای حاج‌صفی + عکس

یکی از ۳ تیم مطرح فوتبال باشگاهی یونان احسان حاج‌صفی، ملی‌پوش ایرانی پانیونیوس را برای جذب در نقل‌وانتقالات ماه ژانویه زیرنظر گرفته است.

، به نقل از سایت خبری باشگاه آاک آتن، احسان حاج‌صفی، مدافع تیم پانیونیوس در تیررس باشگاه پائوک قرار دارد. سومین تیم بزرگ باشگاهی یونان که به توصیه ایوان ساویدیس، مالک روسی‌الاصل و متمولش به دنبال یکی از بهترین بازیکنان حاضر در سوپر لیگ یونان در جناح چپ دفاعی یعنی احسان حاح‌صفی است.

در ادامه این خبر آمده است: احسان حاج‌صفی تا سال ۲۰۱۹ میلادی با تیم پانیونیوس قرارداد رسمی دارد اما این مسئله بدین معنا نیست که پائوک نمی‌تواند برای جذب او دست به کار شود. پائوک می‌تواند بهترین انتخاب برای احسان حاج‌صفی باشد، زیرا این ملی‌پوش ایرانی نشان داد می‌تواند در بهترین سطح فنی قرار بگیرد و قابلیت بازی در چند پست را دارد.

احسان حاج‌صفی پس از نیم‌فصل بازی درخشان در ترکیب تیم پانیونیوس، المپیاکوس، قهرمان هفت دوره اخیر سوپر لیگ یونان را نیز خواهان خود می‌بیند. به نظر می‌رسد این ملی‌پوش ایرانی ماه آینده میلادی با جدایی از پانیونیوس پیراهن تیم جدیدی را در فوتبال یونان بر تن خواهد کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار