هفته دهم لیگ برتر فوتبال بانوان

صدرنشین به مصاف قعرنشین جدول می‌رود

هفته دهم لیگ برتر فوتبال بانوان در شرایطی برگزار می‌شود که دو تیم صدرنشین و قعرنشین جدول به مصاف هم می‌روند.

به گزار ، هفته دهم لیگ برتر فوتبال بانوان روز جمعه (اول دی ماه) برگزار می‌شود. در مهم‌ترین دیدار این هفته دو تیم راهیاب ملل سنندج و سپاهان به مصاف هم می‌روند. این در شرایطی است که سنندج در بازی گذشته با پیروزی برابر شهرداری بم به رده دوم جدول رده بندی راه پیدا کرد و هم اکنون ۲۴ امتیاز دارد. در مقابل سپاهان بازی هفته گذشته خود را برابر سیرجان واگذار کرد و با ۲۱ امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر در جایگاه چهارم جدول رده بندی قرار گرفته است. شاگردان سمیه شهبازی برای پیشی گرفتن از سیرجانی‌ها به ۳ امتیاز این بازی نیاز دارند.

اما در مقابل تیم صدرنشین جدول شهرداری بم کار سختی در پیش ندارد. بمی‌ها این هفته به مصاف تیم قعرنشین جدول رده بندی می‌روند که با ۳ امتیاز در انتهای جدول قرار دارند.

در دیگر بازی‌های این هفته می‌توان به دیدار دو تیم شهرداری سیرجان و همیاری اشاره داشت که شاید برای سیرجانی‌ها خیلی دشوار نباشد. تیم شهرداری سیرجان برای حفظ جایگاه خود به پیروزی برابر همیاری نیاز دارد.

برنامه کامل رقابت‌های هفته دهم لیگ برتر فوتبال بانوان به شرح زیر است:

شهرداری بم- خیبرخرم آباد

سپاهان اصفهان- راهیاب ملل سنندج

پالایش گازایلام- پارس جنوبی بوشهر

همیاری آذربایجان غربی- شهرداری سیرجان

نماینده فارس- استقلال خوزستان

آذرخش تهران- ذوب آهن اصفهان

در جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال بانوان تا پایان هفته نهم، شهرداری بم با ۲۴ امتیاز و تفاضل گل بالاتر در صدر جدول رده بندی قرار دارد. راهیاب ملل سنندج با ۲۴ امتیاز جایگاه دوم را به خود اختصاص داد. شهرداری سیرجان و سپاهان با ۲۱ امتیاز در رتبه های سوم و چهارم قرار دارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار