قصد حضور در یک اردوی مشترک و تورنمنت در بلغارستان را داریم

احدی: در خصوص خداحافظی داوری از بازیکنان تیم ملی بوکس نه چیزی دیدم و نه خبری شنیدم

سرمربی تیم ملی بوکس گفت: در خصوص خداحافظی داوری با بازیکنان تیم ملی بوکس برای حضور در وزارت ورزش نه چیزی دیدم و نه خبری شنیدم.

اکبر احدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص شرایط تیم ملی بوکس اظهار داشت: شرایط تمرینات تیم ملی خیلی خوب و راضی کننده است و در حال حاضر بوکسورها با انگیزه بسیار زیاد در حال پیگیری تمرینات و رسیدن به شرایط مطلوب هستند.

وی در خصوص نفرات حاضر در اردوی تیم ملی عنوان کرد: در حال حاضر ۳۵ بازیکن در اردوی تیم ملی حضور دارند و قرار است در مرحله بعدی اردوها تعداد نفرات را کاهش بدهیم و بهترین نفرات را در اردوی تیم ملی نگه داریم.

سرمربی تیم ملی بوکس در خصوص برگزاری رقابت‌های انتخابی تیم ملی گفت: قرار است ۱۸ دی‌ماه رقابت‌های درون اردویی تیم ملی را برگزار تا بعد از این مسابقات تعدادی از بازیکن اردو را ترک و نفرات برتر انتخابی تیم ملی نیز با ما ادامه مسیر بدهند.

احدی در خصوص شرایط احسان روزبهانی خاطر نشان کرد: احسان حدود ۲۰ روز است که به تهران بازگشته و در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در تمرینات تیم ملی شرکت می‌کنند. در حال حاضر او در اردوی تیم ملی حضور دارد و اگر قرار باشد به آلمان نیز سفر کنند مجددا به تمرینات باز خواهد گشت و قصد ماندگاری در آنجا را ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که تیم ملی بوکس برنامه‌ای برای حضور در اردوهای مشترک و تورنمنت‌های تدارکاتی را ندارد، تصریح کرد: تا قبل از پایان سال قصد داریم در یک اردوی مشترک از ۱۶ تا ۲۸ بهمن‌ماه در بلغارستان شرکت کنیم و در یک تورنمنت نیز در این کشور که با حضور چند تیم برگزار خواهد شد حضور داشته باشیم. این اردوی مشترک و تورنمنت در برنامه‌های تیم ملی قرار دارد اما قطعی شدن آن مستلزم برگزاری انتخاب و مشخص شدن رئیس فدراسیون خواهد بود تا در خصوص کادرفنی و تیم ملی تصمیم‌گیری صورت گیرد.

سرمربی تیم ملی بوکس در خصوص انتخاب به عنوان نماینده مربیان در مجمع انتخاباتی فدراسیون بوکس، بیان کرد: من نیز مانند سایر کسانی که حق رای دارند علاقمند به انتخاب بهترین گزینه هستم و امیدوارم کسی به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شود که دلسوز این رشته و تیم ملی باشد.

احدی در خصوص اینکه گفته می‌شود داوری با توجه به احتمال حضورش در وزارت ورزش از بازیکنان تیم ملی خداحافظی کرده است، گفت: اگر چنین اتفاقی افتاده بود باید ابتدا داوری با من خداحافظی می‌کرد.حتی روز گذشته نیز او در فدراسیون بوکس حضور داشت و در این خصوص نیز تا این لحظه چیزی ندیدیم  و خبری نشنیده‌ام.

وی در پایان در خصوص اینکه شرایط بوکس ایران را بعد از انتخابات این رشته چگونه ارزیابی خواهد کرد، خاطرنشان کرد: همه چیز در حال حاضر بستگی به این دارد که چه گزینه‌ای به عنوان رئیس فدراسیون بوکس انتخاب می‌شود اما امیدوارم بهترین گزینه و بهترین مدیر به عنوان رئیس فدراسیون بوکس انتخاب شود.کسی که دلش برای ورزش و بوکس بسوزد و تنها به صندلی خود فکر نکند و علاقمند پیشرفت این رشته باشد. امیدوارم بعد از انتخابات نیز شرایط فراهم شود تا بوکس ایران به روزهای خوب خود بازگردد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار