بهترین نتایج تاریخ باشگاه را کسب کردیم

اسدی: کمالوند جدا شود، قراردادم را فسخ می‌کنم

کاپیتان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: بعد از دیدار مقابل پرسپولیس بازیکنان تصمیم گرفتند پیرو تصمیم کمالوند باشند و اگر او از ما جدا شد، ما نیز به فعالیت ادامه ندهیم.

خبرنگار ورزشی ، مرتضی اسدی بعد از برتری صنعت نفت آبادان در ضربات پنالتی مقابل پرسپولیس گفت: دیدار بسیار خوبی را شاهد بودیم و هر دو تیم تا دقیقه ۱۲۰ تلاش خود را انجام دادند اما خدا را شکر قرعه پیروزی در ضربات پنالتی نصیب ما شد و توانستیم از این مرحله نیز صعود کنیم.

وی در خصوص مشکلات مالی صنعت نفت عنوان کرد: امروز فقط به خاطر مردم و شخص کمالوند بازی کردیم، دو ماه است که کمالوند به خاطر پول و کمبود امکانات در حال جنگیدن و دعوا کردن است اما هیچ کس پاسخگو نیست. امروز نیز بعد از بازی در رختکن با بازیکنان صحبت کردیم تا اگر کمالوند هر تصمیمی گرفت ما نیز پیرو آن باشیم. اگر کمالوند از تیم ما جدا شود من هم قرارداد خود را فسخ می‌کنم. 

اسدی تاکید کرد: وقتی مربی به خاطر پول سال گذشته بازیکنان و مطالبات امسال با باشگاه درگیر می‌شود، باید ما قدردان و پیرو تصمیم او باشیم. بازیکنان خارجی ما به خاطر پول  به آبادان آمدند و با وجود کمبود امکانات بهترین نتایج تاریخ باشگاه صنعت نفت را کسب کردیم. در حال حاضر در لیگ برتر نتایج خوبی کسب و در جام حذفی نیز به دیدار نیمه نهایی صعود کردیم. نمی‌دانم چرا مسئولان باشگاه با وجود این شرایط سنگ‌اندازی می‌کنند و هیچ کمکی انجام نمی‌دهند. 

کاپیتان تیم صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: کمالوند حق دارد عصبانی باشد و با مسئولان باشگاه دعوا کند چرا که در ماه‌های اخیر فقط وعده و وعید شنیده است و هیچ‌کس به مشکلات او گوش نمی‌کند، او امروز مردانگی به خرج داد و امیدوارم بهترین اتفاق برای باشگاه و کمالوند رقم بخورد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار