هوینس: نیمار را بیش از اندازه بزرگ کرده‌اند

رئیس باشگاه بایرن مونیخ به اینکه ارزش نیمار در حد رقم پرداخت شده از سوی پاری‌سن‌ژرمن است، اعتقادی ندارد.

و به نقل از مارکا، اولی هوینس، رئیس باشگاه بایرن مونیخ در گفت‌و‌گویی که با هواداران باشگاه داشت گفت که نیمار را بیش از چیزی که هست بزرگ جلوه داده‌اند و اینکه باواریایی‌ها هرگز حاضر برای خرید بازیکنی مانند او حاضر به پرداخت رقمی معادل آن چیزی که PSG برای خرید این بازیکن برزیلی از بارسلونا پرداخت، نخواهند بود.

بایرن مونیخ زمانی که نیمار در سانتوس بازی می‌کرد، یکی از مشتریان او بود اما ۲۴ میلیونی که تیم برزیلی برای فروش بازیکنش می‌خواست، باواریایی‌ها را از خرید او منصرف کرد و به این ترتیب نیمار سال ۲۰۱۳ راهی بارسلونا شد. او اما تابستان امسال رکورد نقل و انتقالات تاریخ فوتبال را شکست وقتی که PSG غرامت فسخ قرارداد ۲۲۲ میلیون یورویی‌اش را به بارسلونا پرداخت، رقمی که به نظر هوینس غیر‌منطقی است.

هوینس در این خصوص در ضیافتی که با حضور گروهی از هواداران بایرن مونیخ برگزار شد به آنها گفت: نیمار به نظر من آن‌قدر‌ها هم بازیکن خوبی نیست. ما نمی‌توانیم روی بازیکنانی مانند او چنین سرمایه‌گذاری‌هایی انجام دهیم. برای بازیکنی مانند امباپه هم با وجود آنکه به نظر من بازیکن بسیار خوبی است، حاضر به پرداخت ۱۸۰ میلیون یورو نیستیم.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار