المپیاکوس به دنبال ۳ بازیکن در پست انصاری‌فرد

باشگاه المپیاکوس آتن برای تقویت خط حمله‌اش سه گزینه یونانی، بلژیکی و نیجریه‌ای را در فصل نقل‌وانتقالات ماه آینده میلادی در نظر گرفته است.

، به نقل از سایت رادیو ورزش یونان، کوین میرالاس، مهاجم بلژیکی تیم اورتون در لیگ برتر انگلیس گزینه اول المپیاکوسی‌ها در خط حمله است. این مهاجم ۳۰ ساله با سابقه ۲ فصل بازی در تیم المپیاکوس در صورت متقاعد کردن اورتونی‌ها به جدایی‌اش راهی یونان خواهد شد. میرالاس قصد دارد تا با یافتن فرصت بازی بیشتر در المپیاکوس مهیای همراهی تیم ملی فوتبال بلژیک در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شود.

دیگر گزینه تیم المپیاکوس در پست کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی، ایدیه براون، مهاجم نیجریه‌ای شاغل در سوپر لیگ چین است. این مهاجم باتجربه آفریقایی نیز از المپیاکوس به چین رفت اما نتوانست خوش بدرخشد و شاید دوباره راهی یونان گردد.

آپوستولوس، مهاجم تیم ناتینگهام فارست انگلیس گزینه سوم المپیاکوسی‌های آتن است.

رادیو ورزش یونان همچنین اعلام کرد هنوز تصمیم نهایی برای انتخاب یک مهاجم ایده‌ال از سوی المپیاکوس اتخاذ نشده و حتی چند نفر به نمایندگی از این باشگاه راهی پرتغال شدند تا چند بازیکن این کشور را تحت نظر بگیرند.

کریم انصاری‌فرد، بهترین مهاجم تیم المپیاکوس در نیم‌فصل اول سوپر لیگ یونان با به ثمر رساندن ۷ گل و دادن ۳ پاس گل بود. محمد بن (کومور)، اوروس (صربستان)، امنیکه (نیجریه‌) و سبا (آرژانتین) دیگر مهاجمان تیم المپیاکوس هستند که عملکرد ناامیدکننده‌ای داشتند و به احتمال ۲ نفر از میان آنها در فهرست فروش قرار خواهند گرفت. هر چند کریم انصاری‌فرد نیز طبق اعلام مدیر برنامه‌هایش یک پیشنهاد آلمانی دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار