فروش بلیت بازی پاری‌سن‌ژرمن - رئال مادرید با قیمتی نجومی

آن دسته از هوادارانی که در فروش عادی بلیت بازی تیم‌های PSG‌ و رئال مادرید موفق به خرید بلیت نشده‌اند، برای تهیه بلیت این بازی باید ارقامی بالا بپردازند.

و به نقل از نشریه مارکا، تقاضا برای خرید بلیت بازی خانگی پاری‌سن‌ژرمن برابر رئال مادرید در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به شدت بالا رفته است و به همین دلیل قیمت این بلیت با ارقامی نجومی به فروش گذاشته شده است.

با توجه به اوج‌گیری پاری‌سن‌ژرمن به لطف خریدهای گران قیمتش در تابستان سال جاری (نیمار و امباپه)، بسیاری از طرفداران این تیم امیدوارند که سرانجام انتظار آنها برای رسیدن به نیمه نهایی یا مراحل بالاتر لیگ قهرمانان به پایان برسد و به همین دلیل بازی تیم محبوب‌شان برابر رئال مادرید در اولین مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا برای آنها اهمیت مضاعفی پیدا کرده است.

طبق اعلام سایت باشگاه پاری‌سن‌ژرمن هیچ بلیتی برای تماشای این بازی باقی نمانده است اما کاربران می‌توانند از صفحه رسمی فروش مجدد باشگاه این بلیت را تهیه کنند، بلیتی که قیمت آن از از ۳۱۵ یورو تا ۱۴ هزار ۶۹۵ متغیر است. این در حالیست که هنوز سه ماه دیگر تا زمان برگزاری بازی باقی مانده و در بازی رفت دو تیم در مادرید امکان دارد نتیجه‌ای رقم بخورد که صعود PSG‌ را به بسیار سخت کند.

در همین حال باشگاه رئال مادرید هم اعلام کرده است که تمامی بلیت‌های بازی رفت و دو تیم که ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن) برگزار می‌شود، فروخته شده است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار