واکنش اختر به مذاکرات استقلال برای فسخ قرارداد مگویان

وبسایت رسمی توپ - مدافع ارمنی تیم فوتبال استقلال که در ابتدای فصل از لیست این تیم کنار گذاشته شد ۴ ماه دیگر با این باشگاه قرارداد دارد.

به گزارش وبسایت توپ و به نقل از فارس ، هرائر مگویان مدافع ارمنی در ابتدای فصل به شکلی عجیب توسط منصوریان از لیست استقلال کنار گذاشته شد و از آنجا که این بازیکن با استقلال قرارداد داشت قید مذاکره در روزهای پایانی نقل و انتقالات را با تیم‌های دیگر زد تا علاوه بر اینکه بازیکن استقلال بماند بتواند حق و حقوق خود را هم بگیرد.

مگویان در روزهای پایانی نقل و انتقالات از لیست آبی ها کنار گذاشته شد اما این بازیکن به شدت از اقدام مسئولان این باشگاه ناراحت بود. وی در همان روزها نامه ای را از باشگاه استقلال دریافت کرد که با وجود کنار گذاشته شدن از لیست تمام حق و حقوقش را مثل سایر بازیکنان دریافت می‌کند زیرا این مدافع ارمنی می‌توانست از طریق شکایت به فیفا استقلال را با دردسر مواجه کند.

حالا با گذشت چند ماه مدیرعامل باشگاه استقلال ادعا کرده که به دنبال فسخ قرارداد با مگویان است و با این بازیکن تسویه حساب صورت خواهد گرفت. 

اختر در این باره اعلام کرد: اصلا دوست ندارم در این مورد مصاحبه کنم و فقط باید بگویم مگویان ۴ ماه دیگر با استقلال قرارداد دارد و تمام پول قراردادش را تمام و کمال از این باشگاه خواهد گرفت. بازیکنان خارجی شرایطی متفاوت با بازیکنان ایرانی دارند و این بازیکن هم طبق قراردادش با استقلال تمام طلبش را می‌خواهد.

 

۱۰۰۴

فارس

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار