دبروینه قراردادش با منچسترسیتی را تمدید می‌کند

هافبک بلژیکی تیم فوتبال منچسترسیتی در آستانه تمدید قراردادش با این تیم قرار دارد.

، کوین دی‌بروینه در آستانه عقد قراردادی جدید با منچسترسیتی قرار دارد. طبق منابع خبر انگلیسی، آبی‌پوشان شهر منچستر در حالی قصد تمدید قرارداد هافبک بلژیکی‌شان قرار دارند که هنوز سه سال دیگر به پایان قرارداد فعلی او باقی مانده است. این تصمیم باشگاه به پاس قدردانی از این بازیکنی ملی‌پوش به خاطر نمایش‌های تحسین‌برانگیزش در این فصل و اطمینان از طولانی‌تر شدن مدت ماندگاری او در ورزشگاه اتحاد است.

سیتی مذاکرات خود با هافبک ۲۶ ساله‌اش را ابتدای پاییز امسال آغاز کرد و ظاهراً برای تمدید قرارداد میان طرفین توافقاتی حاصل شده است و طبق اعلام سایت Press Association این قرارداد در هفته‌های آتی بسته خواهد شد.

قراردادی که سیتی برای دی‌بروینه در نظر گرفته ۶ ساله است و حقوق این بازیکن بلژیکی را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد و آن را به رقمی در حدود ۱۱۵ هزار پوند در هفته به علاوه پاداش‌هایی دیگر می‌رساند. سیتی با وجود دریافت پیشنهادی در حدود ۱۰۰ میلیون پوند، از فروش دی‌بروینه خودداری کرده است.

دی‌بروینه که در دوران بازیگری‌اش در چلسی عملکرد خوبی نداشت، سال ۲۰۱۵ با قراردادی ۵۴ میلیون پوندی از ولفسبورگ به منچسترسیتی ملحق شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار