داورزنی: انتظار عمومی از کشتی این است که ایران قدرت اول کشتی دنیا باشد

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: انتظار عمومی از کشتی این است که ایران قدرت اول کشتی دنیا باشد و قطعا رسول خادم نیز خودش چنین دغدغه‌ای دارد.

خبرنگار ورزشی ، محمدرضا داورزنی در مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی اظهار داشت: تبریک می‌گویم به خادم که ۴۰ رای آورد. این رای بیانگر این است که خادم خوب کار کرده است و هیئت‌ها بازهم به او رای داده‌اند. خادم تا ٤ سال دیگر سکان کشتی را در دست دارد و از جایگاه کشتی دفاع می‌کند.

معاون وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: با وجود همه برنامه ریزی‌ها باید اقدامات خوبی انجام شود تا در المپیک ۲۰۲۰ و ۲۰۲۴ کشتی موفق باشد و انتظار عمومی از کشتی این است که ایران قدرت اول کشتی دنیا باشد و قطعا رسول خادم نیز خودش چنین دغدغه‌ای دارد.

داورزنی ادامه داد: با انتخاب خادم ثبات در کشتی ادامه دارد تا افتخارات در آن ادامه داشته باشد. سبد مدالی ایران با کشتی پرخواهد شد تا در مسابقات المپیک و باعث ارتقا رنکینگ ایران شود.

وی گفت: می‌دانم برخی مشکلات وجود دارد و بدون چشم داشت و حقوق و مزایا از جیب هزینه می‌کنید. به عشق کشتی کار می‌کنید تا چرخ کشتی استان‌ها به حرکت در آید.

داورزنی تاکید کرد: طبیعی است که برگزاری مسابقات و کشف استعداد و باقی موارد سخت است اما سیاست رسول خادم نیز استفاده از ظرفیت استان‌ها است. ١٣ هزار هیئت ورزشی داریم و حدود ۱۴۰۰ هیئت در مراکز استان داریم و هیچ یک حقوق و مزایایی نمی‌گیرند.

ادامه دارد...

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار