سرمربی تیم جوانان استقلال:

امسال بازیکن سفارشی یا تحمیلی نداشتیم

سرمربی تیم فوتبال جوانان استقلال گفت: شرایط خوبی داریم و امسال بازیکن سفارشی یا تحمیلی نداشتیم.

محمد فدایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره نتایج تیم فوتبال جوانان استقلال اظهار داشت: چند سال از استقلال و پرسپولیس در رده‌ جوانان خبر نبود. سال گذشته در تیم امید پیکان بودم و می‌دیدم که تیم‌های دیگر در سطح آکادمی بهتر بودند. امسال با آمدن صادق ورمزیار در آکادمی استقلال استعدادیابی خوبی انجام شد. در گذشته پیشکسوتی را سرمربی می‌کردند و بهترین رتبه تیم پنجم، ششمی بود. آخرین قهرمانی استقلال به ۲۰ سال پیش بازمی‌گردد که مجتبی جباری، آندرانیک تیموریان و خسرو حیدری در آن تیم بازی می‌کردند.

وی افزود: امسال شرایط خوب است و هر بازیکنی که لیاقت پوشیدن پیراهن استقلال را دارد، به این تیم پیوسته است. از شهرستان هم چند بازیکن حضور دارند و نسل خوبی داریم که می‌توانند نسل طلایی گذشته را تکرار کنند.

سرمربی تیم فوتبال جوانان استقلال خاطرنشان کرد: در صدر جدول قرار داریم و رقیب اصلی ما مقاومت است. تیمی که در ۶ سال اخیر پنج قهرمانی بدست آورده و همه چیز را قبضه کرده بود. دور رفت امسال هم پرسپولیس را با پنج گل شکست دادیم و شرایط خوبی داریم. با این حال، نسبت به تیم ما کم لطفی می‌شود. امسال یکی از کم حاشیه‌ترین سال‌ها را پشت سر می‌گذاریم، چرا که خدا را شکر بازیکن سفارشی یا تحمیلی نداریم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار