میلان به جای پذیرایی کریسمس، بازیکنانش را مجازات کرد!

باشگاه میلان بازیکنانش برای بازیکنانش به خاطر شکست سنگین آنها در هفته هفدهم سری A برنامه‌ای تنبیهی در نظر گرفته است.

، شبکه اسکای اسپورت ایتالیا اعلام کرد که باشگاه میلان بعد از باخت ۳ بر صفر این تیم مقابل هلاس ورونا در هفته هفدهم سری A برنامه‌های خود را تغییر داده است.

طبق اعلام این شبکه، پیش از این شکست قرار بود که بازیکنان، مربیان و مدیران میلان همراه با خانواده‌هایشان در کنار یکدیگر در ضیافت شامی که باشگاه به مناسبت فرا رسیدن کریسمس در نظر گرفته بود شرکت کنند اما این برنامه بعد از باخت سنگین هفته جاری لغو شده است.

نه تنها بازیکنان و مربیان میلان از ضیافت کریسمس محروم شده‌اند بلکه به آنها دستور برگزاری یک اردوی تمرینی و آماده‌سازی ویژه داده شده است، اردویی که از امروز (سه‌شنبه) آغاز می‌شود و تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت.

در همین حال نشریه گاتزتا دلواسپورت نوشته است که دستور برگزاری اردوی آماده‌سازی از سوی ماسیمیلیانو میرابلی، مدیر اجرایی و مارکو فاسونه مدیر ورزشی باشگاه میلان صادر شده است. اردوی اعلام شده که جنبه تبیهی دارد بازیکنان و مربیان میلان را مجبور می‌کند نه تنها در زمان تمرین بلکه قبل و بعد از آن هم در کنار یکدیگر وقت بگذارنند تا تنها دغدغه ذهنی‌شان فوتبال و بالا بردن سطح کیفی بازی‌های تیم باشد. این در حالیست که بازی بعدی میلان در سری A شنبه هفته آینده برابر آتالانتای رده هفتمی است که با روسونری هم امتیاز است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار