لطفاً بیشتر از این برایم احترام قائل باشید

کونته: شایعات درباره آینده‌ من، چلسی را به دردسر انداخته است

سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال چلسی از خبرنگاران و رسانه‌ها خواست که با شایعه‌پراکنی درباره آینده‌اش، کار او را سخت‌تر نکنند.

، آنتونیو کونته در یک کنفرانس خبری از خبرنگاران و رسانه‌هایی که پیش‌بینی کرده‌اند او این فصل را در کنار چلسی به پایان نمی‌رساند و به دلیل جا ماندن از تیم‌های منچستری در صدر جدول اخراج می‌شود، گلایه کرد. از ابتدای فصل شایعات فراوانی درباره آینده کونته وجود داشته به خصوص پس از اخراج جامپیرو ونتورا از سرمربیگری تیم ملی ایتالیا به دنبال ناکامی این تیم در صعود به جام جهانی که از سرمربی ایتالیایی چلسی به عنوان جانشین احتمالی وی نام برده شد.

کونته با ابراز نارضایتی از این وضعیت به خبرنگاران گفت:هر روز شایعه‌ای درباره آینده من وجود دارد. این درست نیست چون فکر می‌کنم به خاطر کارهایی که فصل گذشته انجام دادم و این فصل دارم انجام می‌دهم، لیاقت کمی احترام را از جانب شما داشته باشم. اینکه هر روز بخوانم «فصل آینده چلسی با این سرمربی و آن سرمربی تماس می‌گیرد» به شخصه برای من مشکل‌ساز نیست اما این موضوع می‌تواند برای بازیکنان مشکلاتی را به وجود آورد چون بازیکنان باور می‌کنند که ممکن است ما تیم ما از هم بپاشد. من هنوز یک سال دیگر با چلسی قرارداد دارم پس در این مقطع تمام تمرکزم روی بالا بردن سطح بازی بازیکنانم، تیم و باشگاه است.

کونته ادامه داد: اگر شما کمی از فوتبال درک داشته باشید، می‌دانید مقطعی هست که باید صبر زیادی داشته باشد تا بدانید که یک نفر دارد خیلی خوب کار می‌کند. من فکر می‌کنم که ما فصل گذشته فوق‌العاده کار کردیم اما آن کار در این فصل هم ادامه دارد. ما داریم تلاش می‌کنیم که میانگین سنی تیم‌مان را پایین بیاوریم. به نظرم برای باشگاهی مانند چلسی، خیلی مهم است که شروع به انجام این کار کند تا ساختار و چهره‌ای جدید برای آینده‌ای مطمئن بسازد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار