بازیکنان سپیدرود با انرژی‌تر از گذشته تمرین می‌کنند

یزدانی: ماجرای کودتای بازیکنان علیه نظرمحمدی صحت ندارد

هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت مدعی شد بازیکنان این تیم با انرژی‌تر از گذشته تمرین می‌کنند تا در نیم‌فصل دوم نتایج بهتری بگیرند.

میعاد یزدانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد انتخاب امید روانخواه به‌عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت:‌ این تصمیمی بود که مالک باشگاه گرفت و امیدوارم بتوانیم در نیم‌فصل دوم نتایج خوبی بگیریم. روانخواه قبلاً هم در کنار تیم ما بود و شناخت او از بازیکنان و شرایط تیم می‌تواند به سپیدرود کمک کند تا نتایج خوبی بگیریم. من برای روانخواه آرزوی موفقیت دارم و از زحمات نظرمحمدی هم تشکر می‌کنم.

وی در واکنش به این شایعه که برخی از بازیکنان کودتا کردند که نظرمحمدی از سپیدرود برود، اظهار داشت:‌ ماجرای کودتای بازیکنان صحت ندارد. مالک باشگاه و سرمربی قبلی با یکدیگر اختلاف نظر داشتند و در نهایت آقای بیات تصمیم گرفت که امیدروانخواه را به‌عنوان سرمربی جدید انتخاب کند.

هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت در پایان تصریح کرد:‌ خوشبختانه الان تیم ما شرایط بهتری دارد و بازیکنان با انرژی‌تر از گذشته تمرین می‌کنند. امیدوارم بتوانیم در نیم‌فصل دوم عملکرد خوبی داشته باشیم. مشکلات مالی هم کم‌کم حل می‌شود و همه ما امیدوار هستیم که در نیم‌فصل دوم هواداران را خوشحال کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار