اسپالتی: تیمی که به اودینزه باخت، اینتر من نبود

سرمربی اینتر به شاگردانش برای جبران باخت غیرمنتظره مقابل اودینزه روحیه داد.

، لوچانو اسپالتی می‌گوید امیدوار است که تیمش اولین شکست خود در این فصل سری A را که شنبه هفته جاری در جوزپه‌مه‌آتزا مقابل اودینزه با نتیجه ۳ بر یک متحمل شد را جبران کند.

او که شاگردانش با کسب ۴۰ امتیاز از ۱۷ بازی خود در این فصل، در رده سوم جدول هستند، در جشن کریسمس باشگاه اینتر به خبرنگاران گفت: امیدواریم که کریسمس امسال کریسمسی بدون اتفاقات ناگوار باشد و تنها شاهد صلح و صفا، در آغوش گرفته شدن‌ها و شادی و لبخند باشیم. ما اما در عین حال باید از این فرصت برای نزدیک کردن روابط‌مان با بازیکنان استفاده کنیم. بازیکنان من آنهایی نیستند که ۳ بر یک به اودینزه باختند بلکه آنهایی هستند که از ۱۷ بازی‌شان ۴۰ امتیاز گرفتند و ما باید از آنها قدردانی کنیم.

اسپالتی ادامه داد: اغلب، زمانی که من درباره تیمم صحبت می‌کنم، می‌گویم که هواداران تیم دوم من هستند. آنها همیشه پشت و حامی ما هستند و در تمام بازی‌ها برای ما آرزوی موفقیت می‌کنند. آنها حتی بعد از شکست اخیرمان هم ما را تشویق کردند و این حرکت‌شان انگیزه و روحیه ما را برای جبران آن در آینده بیشتر کرد.

اینتر در بازی بعدی خود، شنبه هفته آینده میهمان ساسولو خواهد بود و پس از آن هم در آخرین بازی‌اش در سال ۲۰۱۷ میزبان لاتزیو خواهد بود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار