نمی‌دانم در ملوان می‌مانم یا می‌روم

دست‌نشان: ۱۰ نفر هستند که می‌خواهند ملوان را به‌هم بریزند

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی مدعی است که ۱۰ نفر به دنبال به‌هم ریختن این تیم هستند.

نادر دست‌نشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره شرایط فعلی ملوان بندرانزلی گفت: وضعیت که اصلاً خوب نیست و آقایان انصاری و خسته‌وند تلاش می‌کنند تا پول به باشگاه تزریق کنند. مطمئناً ادامه این روند به ملوان ضربه می‌زند. متأسفانه مشکلات مالی روحیه بازیکنان را به‌هم ریخته است.

وی در پاسخ به این پرسش که چه زمانی قرار است تمرینات تیم ملوان دوباره آغاز شود، تأکید کرد: هنوز زمان تمرینات مشخص نیست و با این مشکلات نمی‌توانیم برای آینده برنامه‌ریزی کنیم. از طرفی مشکلات حاشیه‌ای در تیم وجود دارد و متاسفانه برخی افراد روی سکوها اقداماتی انجام می‌دهند تا به تیم ضربه بزنند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی همچنین خاطر نشان کرد: ‌۱۰ نفر هستند که می‌خواهند ملوان را به‌هم بریزند و روی سکوها به بازیکنان فحش می‌دهند و توهین می‌کنند. کار ما فوتبال است و وظیفه دیگران است که با چنین افرادی برخورد کنند. اکثر هواداران پشت ملوان هستند، ولی این تعداد می‌خواهند به تیم ضربه بزنند.

دست‌نشان در مورد اینکه آیا قرار است از ملوان برود، تأکید کرد:‌ خودم هم نمی‌دانم که قرار است بروم یا بمانم. من گفتم که مشکلات زیادی وجود دارد که باید حل شود. دوست ندارم در نیمه راه از تیمی که در آن کار می‌کنم جدا شوم، اما یکسری از مشکلات برای ما دردسرساز شده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار