استقلال باید روی قهرمانی در جام حذفی تمرکز کند

نامجومطلق: خریدهای استقلال بی‌فایده بودند و کمکی به این تیم نکردند

هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال معتقد است مربیان و بازیکنان این تیم باید روی قهرمانی در جام حذفی تمرکز کنند.

مجید نامجومطلق در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره وضعیت استقلال بعد از حضور شفر در این تیم اظهار داشت: من اعتقاد دارم که شرایط استقلال بعد از آمدن شفر بهتر شد، ولی این تیم همچنان ضعف‌هایی دارد که باید برطرف شود. استقلال در خط حمله نیاز به یک گلزن تمام‌عیار دارد، ضمن اینکه آنها باید یک مدافع وسط و یک هافبک چپ را هم به خدمت بگیرند. استقلال می‌تواند در نیم فصل دوم شرایط بهتری را تجربه کند، اگر خودش را به خوبی تقویت کند.

وی با اشاره به خریدهایی که استقلال در ابتدای فصل انجام داد، تأکید کرد: استقلال فصل گذشته از اعتماد به جوان‌ها به خوبی استفاده کرد و نتیجه‌اش را دید. من معتقدم اکثر خریدهای استقلال برای فصل جاری بی‌فایده بود و آنها نتوانستند کمکی به این تیم کنند. خریدهایی که استقلال انجام داد شاید تا حدودی احساسی بود هر چند گاهی ممکن است خیلی از بازیکنان در تیم‌های دیگر بدرخشند اما در استقلال یا پرسپولیس شرایط خوبی نداشته باشند.

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال در مورد شانس این تیم برای قهرمانی در لیگ برتر گفت: استقلال می‌تواند به بالای جدول برسد، ولی کار این تیم برای قهرمانی خیلی سخت است. به نظر من استقلال باید روی قهرمانی در جام حذفی تمرکز کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار