قرار روند ساخت بیمارستان زیر نظر وزیر بهداشت پیگیری شود

آزادپور: سعی کردم با فروش مدال تاریخ سازم، کمکی به خانواده‌های زلزله‌زده انجام داده باشم

دارنده نشان طلای ووشو بازی‌های آسیایی گوانگ‌ژو گفت: سعی کردم با فروش مدال طلای بازی‌های آسیایی قدمی در راه کمک به خانواده‌های آسیب دیده زلزله کرمانشاه بردارم.

خدیجه آزادپور در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص اقدام خیرخواهانه خود و فروش مدال طلای بازی‌های آسیایی گوانگ‌ژو اظهار داشت: بعد از حادثه زلزله استان کرمانشاه خیلی ناراحت، نگران و متاثر شدم. تنها کاری که در این شرایط  از دستم بر می‌آمد، بیرون کشیدن یکی از مدال‌های خوشرنگ زندگی ورزشی‌ام از آلبوم افتخاراتم و فروش آن بود. سعی کردم با فروش مدال طلای بازی‌های آسیایی گوانگ ژو که با  آن تاریخ ساز ورزش بانوان ایران شدم، قدمی در راه خانواده‌های آسیب دیده بردارم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه یکی از خیرین نیز این مدال را به مبلغ دو میلیارد تومان خریداری کرد و من نیز با همفکری یکی از برنامه‌های تلویزیونی و وزیر بهداشت کلنگ احداث یک بیمارستان در روستای "قره بلاغ" سر پل ذهاب را زدیم. امیدوارم احداث بیمارستان باعث شود کودکان و خانواده‌های آسیب دیده از لحاظ درمانی مشکلات کمتری داشته باشند و من نیز امیدوارم باشم تا این حرکت مورد قبول درگاه حق قرار بگیرد. 

دارنده نخستین مدال طلای بازی‌های آسیایی بانوان در تاریخ ورزش ایران در پاسخ به این سوال که قرار است روند ساخت این بیمارستان را زیر نظر بگیرد، گفت: در جریان فروش مدال با همکاری رضا رشیدپور، تهیه کننده برنامه حالا خورشید و حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت دست به دست هم دادیم و با همفکری به احداث بیمارستان رسیدیم. قرار است حالا نیز باکمک وزیر بهداشت روند تاسیس بیمارستان پیگیری شود تا به سرانجام برسد. در روزها گذشته نیز به همراه وزیر بهداشت به آنجا رفتیم وکلنگ احداث آن را زیدم تا هرچه سریعتر این بیمارستان احداث شود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار