هدف ما حمایت از نیروهای بومی است

پورموسوی: مبلغ قرارداد بیت‌سعید نجومی نیست

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان تأکید کرد که مبلغ قرارداد حسن بیت‌سعید، مهاجم این تیم نجومی نیست.

سیداکبر پورموسوی با ابراز خرسندی از جذب حسن بیت‌سعید، مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال به خبرنگار ورزشی گفت: ما در مورد جذب بازیکن با همکاران‌مان به جمع‌بندی رسیدیم و قرار شد در پست‌های دفاع، هافبک و مهاجم سه بازیکن جذب کنیم. قبلاً هم گفته بودم که اگر بیت‌سعید رضایت‌نامه بگیرد اقدام به جذب او خواهیم کرد و خوشبختانه شب گذشته با این بازیکن به توافق رسیدیم.

وی در ادامه افزود: ضمن تشکر از زحمات تمامی بازیکنان باید بگویم که ما نیاز به تقویت تیم داریم. یکی از اهداف باشگاه فولاد حمایت از نیروهای بومی است. بیت‌سعید هم با مجموعه فولاد آشناست و قبلاً هم زیر نظر ما بازی کرده است. مطمئناً این موضوع کار بیت‌سعید را آسان‌تر خواهد کرد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد دلایل ناکامی بیت‌سعید در استقلال  خاطر نشان کرد: حسن بازیکن سختکوشی است و مطمئناً ناکامی نیم‌فصل اول را جبران خواهد کرد. مطمئن باشید بیت‌سعید انگیزه زیادی دارد تا عملکرد نه چندان خوبش در استقلال را جبران کند.

پورموسوی در واکنش به اینکه گفته می‌شود مبلغ قرارداد بیت‌سعید نجومی است، اظهار داشت: این موضوع اصلاً صحت ندارد و مبلغ قرارداد او نجومی نیست. تمامی بازیکنانی که به فولاد می آیند این را می‌دانند که باشگاه ما از لحاظ هزینه کردن شرایط خاصی دارد. ما امسال واقعاً تیم گرانقیمتی نداشتیم و مبلغ قراردادها مناسب و منطقی بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار