واکنش گزارشگر به کوبیدن توپ به صورت جهانبخش: این حرکت واقعاً مسخره است + فیلم

مهاجم ایرانی تیم AZ آلکمار هلند در مقابل حرکت ناپسند هواداران زوله واکنش جالبی نشان داد.

، در بازی هفته گذشته AZ آلکمار مقابل PEC زوله که با تساوی یک - یک خاتمه یافت و علیرضا جهانبخش موفق شد گل تساوی تیمش را به ثمر برساند، اتفاقی خاص برای مهاجم ایرانی تیم AZ رخ داد.

یکی از هواداران تیم میزبان که کنار زمین و در جایگاه ویژه نشسته بود، هنگامی که اوت به سود AZ اعلام شد، توپ را در اختیار داشت و جهانبخش به دنبال آن بود که اوت را پرتاب کند. با این حال این هوادار زوله توپ را نگه داشت و زمانی که جهانبخش چندبار درخواست توپ کرد، در آخر به عمد توپ را به صورت مهاجم ایرانی AZ کوبید و در ادامه با دوستان خود شروع به خندیدن کرد.

روایت این اتفاق را امیر هاشمی‌مقدم در گفت‌وگو با اعلام کرد و اینکه جهانبخش نسبت به این اتفاق واکنشی خاص داشت. او به جای پرخاشگری نسبت به این هواداران، به آنها لبخندی زد و از کنارشان عبور کرد که این مسئله باعث واکنش گزارشگر بازی هم شد و به تقبیح حرکت هوادار زوله پرداخت. در پایان بازی هم این حرکت جهانبخش مورد تحسین قرار گرفت.

گزارشگر این بازی در خصوص این حرکت می‌گوید: «یک نفر توپ را به صورت جهانبخش زد. این حرکت واقعاً مسخره است، اما شاید اتفاقی بوده».

این گزارشگر در ادامه وقتی دوربین روی نفرات کنار زمین می‌رود که توپ را به صورت جهانبخش کوبیدند و او خنده آنها را نگاه می‌کند، ادامه می‌دهد: «آنها می‌خندند و شاید بهتر باشد این افراد از دفعه بعد به هیچ عنوان نزدیک زمین حاضر نباشند».

در زیر می‌توانید فیلم مربوط به این اتفاق و واکنش خاص جهانبخش را ببینید:

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار