داورزنی: باید در کبدی در آسیا و جهان جایگاه بالاتری کسب کنیم

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش گفت: باید اهداف بلند داشته باشیم و با استفاده از همدلی و کمک اعضا و خانواده کبدی به سمتی حرکت کنیم که در آسیا و جهان جایگاه بالاتری کسب کنیم.

خبرنگار ورزشی ، محمدرضا داورزنی در جمع اعضای مجمع فدراسیون کبدی ضمن تبریک به اورسجی اظهار داشت: از زحمات ۱۲ ساله مقصودلو به عنوان رئیس و ۹ سال رئیس انجمن تشکر می‌کنم. وی در این ۲۱ سال تلاش زیادی برای کبدی انجام داد و آرزوی توفیق برای او دارم.

وی در ادامه افزود: انتظارات از این رشته به سبب عملکردش در دو دهه اخیر، افزایش یافته است. کبدی مسیر پر فراز و نشیبی را طی کرده و فصل جدیدی رقم خواهد خورد.

وی یادآور شد: هر ۳ کاندیدا جوان و تحصیلکرده و دارای برنامه بودند و ما باید دقت کنیم آنچه از فرد منتخب انتظار می‌رود این است که انتظارات را برآورده کند.

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش گفت: اورسجی بدون نظر هیئت‌ها و صاحب نظرها به برنامه‌های خود نمی‌رسد و باید انسجام و همدلی را در کبدی احیا کند. دوران رقابت انتخابات گذشت و فدراسیون برای ۴ سال با برنامه‌های اورسجی اداره می‌شود. انتظار داریم دوستان تلاش کنند به رای مجمع احترام بگذارند. آنچه مجموعه دوستان تشخیص دادند این بود که به برنامه‌های اورسجی رای بدهند تا آینده بهتری برای این رشته رقم بخورد.

داورزنی تصریح کرد: باید قدردان زحمات همه کسانی باشیم که در جهت توسعه این رشته کار کردند. باید اهداف بلند را داشته باشیم و با استفاده از همدلی و کمک اعضا و خانواده کبدی به سمتی حرکت کنیم که در آسیا و جهان جایگاه بالاتری کسب کنیم.

ارتقای دانش داوران و مربیان باید در برنامه‌ها قرار گیرد و به نیروهای مستعد و جوان میدان داده شود، از ظرفیت همه استان‌ها استفاده شود البته این به آن معنا نیست که قبلا این اتفاقات نیفتاده است. انتظار مردم استان‌ها و خانواده کبدی این است که در این رشته دیده شود و باید از همه ظرفیت ها استفاده کرد. نمی‌توان عدالت را کامل رعایت کرد اما باید برنامه‌ها و اراده به گونه‌ای باشد که به عدالت نزدیک تر شویم. باید همه استان‌ها درگیر مسابقات و پرورش مربی و بازیکن و اداره تیم ملی باشند.

وی درخصوص استعدادیابی تصریح کرد: با توجه به توسعه این رشته باید تلاش کنیم تا کبدی در سراسر کشور فراگیر باشد و هر چه ملی پوشان از استان‌های بیشتری باشد تیم ملی بهتری خواهیم داشت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار