بهترین آمار بازیکن محبوب برانکو؛ گلزن‌ترین شجاع

وبسایت رسمی توپ - تاثیر شجاع خلیل‌زاده اگر در فاز تدافعی با اما و اگر همراه باشد و گاهی اوقات اشتباه‌های او عملکرد خوبش را زیرسوال ببرد اما در فاز هجومی انکارنشدنی است.

به گزارش وبسایت توپ، شجاع خلیل‌زاده را قبل از حضور در پرسپولیس هم به عنوان یک مدافع گل‌زن می‌شناختند اما آمار او این فصل قابل مقایسه با فصل‌های گذشته نیست. شجاع خلیل‌زاده تا نیم‌فصل آماری بهتر از فصل‌های گذشته داشته است. او تا این‌جای فصل ۴ گل در سه جام برای پرسپولیس به ثمر رسانده است. دو گل در لیگ برتر، یک گل در جام‌حذفی و یک گل در لیگ قهرمانان آسیا. او پیش از این بهترین آمار را در تراکتورسازی و در طول یک فصل ثبت کرده بود.

شجاع با پیراهن این تیم دو گل در لیگ برتر و یک گل در آسیا زده بود و با گلی که امروز در جام‌حذفی زد از بهترین آمار خودش هم عبور کرد. اودر مس کرمان هم یک فصل دو گل را وارد دروازه حریفان کرده بود. خلیل‌زاده تا پایان فصل، بازی‌های زیادی فرصت دارد تا این آمار را بیشتر کرده و به گل‌زن‌ترین مدافع لیگ تبدیل شود. این در حالی است که این مدافع گل‌هایش را از روی نقطه پنالتی نزده و همه گل‌های او در جریان بازی بوده‌اند.

 

 

۳۰۳۸۸

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار