نظر کلوپ در مورد کورس قهرمانی لیگ برتر و منچسترسیتی دست‌نیافتنی

سرمربی سرخپوشان مرسی‌ساید معتقد است منچسترسیتی قهرمان این فصل لیگ برتر خواهد بود و مابقی تیم‌های برای کسب عنوان دومی باید بجنگند.

، یورگن کلوپ که شاگردانش فردا شب (یکشنبه) در هفته هفدهم از رقابت‌های لیگ برتر انگلیس میهمان بورنموث هستند، در گفت‌وگو با روزنامه «UK» با اشاره به به اختلاف ۱۸ امتیازی تیمش با منچسترسیتی صدرنشین و فاصله ۱۱ امتیازی منچستریونایتد با شاگردان پپ گواردیولا گفت: این فصل دیگر هیچ تیمی برای قهرمانی نمی‌تواند بجنگد، حتی به نظرم منچستریونایتد هم قادر به انجام این کار نیست. سعی می‌کنیم تا جای ممکن اختلاف‌مان با منچسترسیتی را به حداقل ممکن برسانیم، اما اگر آنها امتیازی از دست ندهند، قهرمانی‌شان قطعی خواهد شد. بهتر از دیگران بودن می‌تواند هدفی شگفت‌انگیز باشد.

سرمربی آلمانی سرخپوشان مرسی‌ساید تصریح کرد: نمی‌توانیم منچسترسیتی را در لیگ برتر تعقیب کنیم، درست همان‌طوری که در زمان حضورم در بوروسیا دورتموند (فصل ۱۳-۲۰۱۲) نمی‌توانستیم در لیگ به بایرن برسیم، اما می‌توانستیم آنها را در فینال لیگ قهرمانان اروپا شکست دهیم. ما در بازی با بایرن تیم بدتر زمین نبودیم، در آن بازی هر اتفاقی می‌توانست بیفتد و هیچکس چنین دیدگاهی نداشت که در آن بازی تیمی ۲۵ امتیاز از تیم دیگر بیشتر دارد.

کلوپ ادامه داد: ما (دورتموند) در طول فصل بد بازی نکردیم و به فینال لیگ قهرمانان رسیدیم و برخی از بهترین لحظات زندگی‌مان را رقم زدیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار