استرپل: ورمان و قوچان‌نژاد می‌توانند کنار هم بازی کنند

سرمربی تیم هیرنوین هلند در واکنش به نیمکت‌نشینی ملی‌پوش ایرانی گفت: هنک ورمان و رضا قوچان‌نژاد می‌توانند کنار هم در خط حمله بازی کنند.

، به نقل از سایت ساکر هلند، هنک ورمان با نیمکت‌نشینی رضا قوچان‌نژاد دوباره شروع به بازی در ترکیب اصلی تیم هیرنوین کرده است. این مهاجم بلندقامت و ۲۴ ساله هلندی پس از یک‌ فصل‌ونیم نیمکت‌نشینی از مهاجم ایرانی سبقت گرفت و ۳ گل در بازی‌های اخیر به ثمر رسانده است.

یورخن استرپل، سرمربی تیم هیرنوین که اعتقاد بسیار زیادی به حضور رضا قوچان‌نژاد در ترکیب اصلی تیمش داشت درباره نیمکت‌نشینی این ملی‌پوش ایرانی و جایگزین کردن هنک ورمان می‌گوید: هنک ورمان همواره بخشی از تیم هیرنوین بوده است و صحبتی درباره بازیکنان اصلی یا ذخیره نمی‌کنم. ما به تمامی بازیکنان با تمام قدرت نیاز داریم و می‌دانیم هنک ورمان چه خصوصیاتی دارد.

وی در ادامه افزود: ورمان خودش را برابر فاینورد هم اثبات کرد و تشنه گلزنی است. این بزرگ‌ترین خصوصیت او است. به هر حال فکر می‌کنم رضا قوچان‌نژاد و هنک ورمان می‌توانند کنار هم در خط حمله بازی کنند. ابتدا باید این گزینه را در تمرینات عملی کنیم اما در شرایط فعلی فقط یک نفر در ترکیب اصلی جای دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار