واکنش رئیس سازمان لیگ اسپانیا به تهدید فدراسیون جهانی فوتبال

تباس: محرومیت اسپانیا از سوی فیفا یک جوک است و اینفانتینو توان این کار را ندارد

رئیس سازمان لیگ فوتبال اسپانیا بعید می‌داند فدراسیون جهانی فوتبال تیم ملی این کشور را از حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ محروم کند.

، خاویر تباس رئیس سازمان لیگ اسپانیا، هشدار فیفا به فدراسیون فوتبال این کشور در خصوص دخالت دولت در تعیین رئیس فدراسیون را چندان جدی نگرفته است. فدراسیون جهانی فوتبال اعلام کرده در صورتی که پی ببرد تلاشی از سوی مقامات سیاسی اسپانیا در جهت تعیین جانشین آنخل ماریا ویار، رئیس مستعفی فدراسیون فوتبال اسپانیا انجام شده است، تیم ملی این کشور را از حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه محروم می‌کند.

تباس در گفت‌و‌گو با نشریه مارکا، با اشاره‌ای طعنه‌آمیز به روز ملی «بی‌گناهان مقدس» در اسپانیا اظهار داشت: آیا امروز ۲۸ سپتامبر است؟ این (تهدید فیفا) شبیه یک جوک است. فکر نمی‌کنم اینفانتینو توان انجام چنین کاری را داشته باشد. من ابداً فکر نمی‌‌کنم.

رسانه‌های اسپانیایی روز جمعه اخباری منتشر کردند مبنی بر ارسال یک نامه از سوی فیفا به فدراسیون فوتبال اسپانیا که در آن در خصوص دخالت دولت این کشور در امور فدراسیون هشدار داده شده است. با این حال گفته می‌شود سیر اداری رسیدگی به این پرونده آن‌قدر طولانی و زمان‌بر خواهد بود که بعید است تخلف اسپانیایی پیش از آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ ثابت شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار