راموس: نمی‌توانم باور کنم که اسپانیا را از جام جهانی کنار بگذارند

کاپیتان تیم ملی فوتبال اسپانیا می‌گوید نمی‌تواند باور کند که فیفا به تهدید خود مبنی بر کنار گذاشتن ماتادورها از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه عمل کند.

، سرخیو راموس مدافع میانی و کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید در آستانه مصاف تیمش برابر گرمیوی برزیل در فینال جام جهانی باشگاه‌ها در امارات، به تهدید شدن تیم ملی کشورش از سوی فیفا واکنش نشان داد.

فیفا با ارسال نامه‌ای به یکی از رقبای ایران در گروه دوم جام جهانی ۲۰۱۸ اعلام کرده در صورتی که دولتمردان‌ این کشور در انتخابات فدراسیون فوتبال آن دخالت و سعی در انتصاب شخص مورد نظر خود داشته باشند، تیم ملی فوتبال اسپانیا را از حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ محروم می‌کند.

راموس در این خصوص اظهار داشت: جام جهانی بدون اسپانیا؟ باورش برایم بسیار سخت است.

قانون دیگر فیفا که ممکن است راموس و هم‌تیمی‌هایش را به دردسر بیندازد، اخراج یا دو اخطاره شده آنها در بازی برابر گرمیو است که آنها را از بازی‌ رسمی بعدی‌شان در لالیگا که ال‌کلاسیکو است، محروم می‌کند.

کاپیتان کهکشانی‌ها در این خصوص هم تأکید کرد: باید مراقب باشیم اما خب پای چیز کوچکی هم در میان نیست. بازی امشب فرصتی جدید است تا دوباره قهرمان جام جهانی باشگاه‌ها شویم و می‌خواهیم با یک جام دیگر به خانه برگردیم.

راموس درباره وضعیتش برای حضور در بازی امشب (۲۰:۳۰ به وقت تهران) هم اظهار داشت: من بدون هیچ مشکلی تمرین کرده‌ام و در خدمت سرمربی‌ هستم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار