پرسپولیس تیم خوبی است اما شانس هم دارد

یوسفی: کسر ۶ امتیاز از پدیده غیرقابل جبران است

هافبک آسیب‌دیده تیم فوتبال پدیده خراسان تأکید کرد که کسر شش امتیاز کار این تیم را برای دستیابی به اهدافش در فصل جاری لیگ برتر دشوار خواهد کرد.

محسن یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره وضعیت آسیب‌دیدگی‌اش گفت: شرایط من نسبت به گذشته خیلی بهتر است، اما هنوز برای بازگشت به میادین باید صبر کنم. متأسفانه این مصدومیت طولانی شد و چهار بازی ابتدایی از نیم‌فصل دوم را هم از دست خواهم داد. فکر می‌کنم یک ماه یا یک ماه و نیم دیگر می‌توانم برای پدیده بازی کنم. جراحی مچ پایم واقعاً یک جراحی سخت بود و فقط گذشت زمان می‌توانست وضعیت مرا بهتر کند.

هافبک آسیب‌دیده تیم فوتبال پدیده خراسان با ابراز تأسف از کسر شش امتیاز این تیم مشهدی خاطر نشان کرد: این اتفاق کار پدیده را برای ادامه لیگ خیلی سخت می‌کند و از طرفی دیگر رقیبان پدیده در بالای جدول هم نتایج خوبی گرفته‌اند. فکر می‌کنم کسر این شش امتیاز غیرقابل جبران است.

وی در پاسخ به این پرسش که امسال کدام تیم قهرمان لیگ برتر خواهد شد، اظهار داشت: به نظر من پرسپولیس نسبت به دیگر تیم‌ها متفاوت است. آنها حتی زمانی که خوب بازی نمی کنند، نتیجه می‌گیرند. پرسپولیس تیم خوبی است، اما شانس هم دارد! البته تیمی که پرقدرت است ممکن است شانس هم بیاورد. من اعتقاد دارم که بقیه تیم‌ها باید برای کسب سهمیه آسیا بجنگند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار