صالحی‌زاده: سطح مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان بالا بود

فرنگی‌کار وزن ٩٧ کیلوگرم تیم کشتی بیمه رازی گفت: مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان از سطح بالایی برخوردار بود و تقریبا اکثر قهرمان‌های جهان حضور داشتند.

، مصطفی صالحی‌زاده فرنگی کار وزن ٩٧ کیلوگرم بیمه رازی در خصوص مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان اظهار داشت: مسابقات از سطح بالایی برخوردار بود و تقریبا اکثر قهرمان‌های جهان حضور داشتند. خدا را شکر می‌کنم که تیم بیمه رازی قهرمان شد و از هرکسی که برای این تیم زحمت کشیده تشکر می‌کنم چون بیمه رازی از قهرمانان ملی حمایت می‌کند.

وی در مورد پیروزی‌اش مقابل موسی اولیوف قهرمان جهان از روسیه گفت: خوشحالم که این موفقیت را به دست آوردم و انشاالله خودم را آماده می‌کنم برای بازی‌های آسیایی و جهانی. 

صالحی‌زاده خاطرنشان کرد: اولیوف کشتی‌گیر خوبی است ولی من هم رفته رفته بهتر می‌شوم و باتجربه بیشتر می‌توانم مدال‌های خوشرنگی بدست بیاورم. 

کشتی گیر وزن ۹۷ کیلوگرم تیم بیمه رازی درباره قوانین جدید داوری در کشتی فرنگی، عنوان کرد: قوانین جدید تقریبا خوب است اما شرایط وزن کشی سخت است چون صبح روز مسابقه باید وزن کشی کنیم که همین مسئله کار را سخت‌تر می‌کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار