بیمه تعاون قهرمان نیم فصل نخست لیگ کاراته بانوان شد

تیم بیمه تعاون با ۱۸ امتیاز تیمی و ۱۶۰ امتیاز انفرادی عنوان قهرمانی نیم فصل سوپر لیگ کاراته بانوان را از آن خود کرد.

و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، هفته سوم سوپر لیگ کاراته بانوان امروز جمعه ۲۴ آذرماه در سالن شهید کبگانیان تهران پیگیری شد و تیم بیمه تعاون ۴ پیروزی کسب کرد و بالاتر از سایرین در صدر جدول رده بندی ایستاد.

بیمه تعاون ۲۹ بر صفر مقابل نارین صنعت آریا پیروز شد. در ادامه ۲۱ بر ۷ مقابل هیات کاراته اصفهان به برتری رسید و در ۲ دیدار معوقه هم موفق شد با نتیجه مشابه ۲۹ بر صفر مقابل تیم های آوای رزم و نفت امیدیه تیم برتر میدان شود.
هیات کاراته اصفهان نیز با ۱۸ امتیاز تیمی و ۱۵۵ امتیاز انفرادی در رده دوم قرار گرفت. این تیم ۲۷ بر یک نفت امیدیه را شکست داد.

در سایر دیدارها آوای رزم ۲۰ بر ۶ مغلوب پیام نور مرکزی شد.باشگاه حامی ۲۱ بر ۵ نتیجه را به تیم وحدت ایران واگذار کرد. 
آوای رزم ۲۱ بر ۷ نارین صنعت آریا را برد. باشگاه حامی ۲۴ بر ۵ مقابل پیام نور مرکزی شکست خورد. وحدت ایران ۱۶ بر ۱۲ نفت امیدیه را مغلوب کرد.

در جدول رده بندی پس از تیم های بیمه تعاون و هیات کاراته اصفهان، پیام نور مرکزی با ۱۲ امتیاز تیمی و ۱۱۶ امتیاز انفرادی، نفت امیدیه با ۱۲ امتیاز تیمی و ۹۰ امتیاز انفرادی، آوای رزم با ۹ امتیاز تیمی و ۶۸ امتیاز انفرادی، وحدت ایران با ۳ امتیاز تیمی و ۷۲ امتیاز انفرادی، نارین صنعت آریا با ۳ امتیاز تیمی و ۵۵ امتیاز انفرادی و باشگاه حامی بدون امتیاز تیمی و ۴۳ امتیاز انفرادی به ترتیب در رده های سوم تا هشتم جای دارند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار