گل درست پرسپولیس به اشتباه آفساید گرفته شد

سلیمانی: داور به‌جای اعلام پنالتی به سود پرسپولیس باید به رسن کارت می‌داد

کارشناس داوری فوتبال ایران اعتقاد دارد که در صحنه منجر به گل اول پرسپولیس به بادران داور به جای اعلام پنالتی باید به هافبک عراقی سرخپوشان کارت زرد نشان می‌داد.

حیدر سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره قضاوت داور دیدار بادران و پرسپولیس عنوان کرد: حسن اکرمی در نیمه اول سعی می‌کرد با تمرکز، بازی را در اختیار خودش بگیرد اما همین کار موجب عدم تمرکز در اجرای قوانین و اعلام چند خطا برای بازیکنان دو تیم شد که اشتباهاتی را در پی داشت.

وی افزود: مهم‌ترین اشتباه داور در نیمه اول اعلام یک ضربه پنالتی به سود پرسپولیس بود که به‌خاطر جاگیری نامناسب داور اتفاق افتاد. دقیقه ۳۳ دیدار بادران - پرسپولیس، بشار رسن در حال ورود به محوطه جریمه با روح‌الله نعمتی بود و پیراهن بازیکن بادران را کشید و خود را روی زمین انداخت که این اتفاق به تشخیص داور پنالتی به سود پرسپولیس اعلام شد در حالی که باید به بازیکن پرسپولیس کارت زرد نشان می‌داد.

بیشتر بخوانید:
پرسپولیس با عبور از بادران به صنعت نفت رسید

این کارشناس داوری خاطرنشان کرد: دقیقه ۶۰ در حالی کمک داور اول بازی گل تیم پرسپولیس را مردود اعلام کرد که پاس علی علیپور مسابقه به بشار رسن رسید و این بازیکن با یک پاس رو به عقب توپ را به منشا رساند تا پرسپولیس به گل سوم برسد، اما محمدرضا ابوالفضلی کمک داور مسابقه پرچم خود را به نشانه آفساید بالا برد و گل سالم پرسپولیس را مردود اعلام کرد.

سلیمانی اظهار داشت: دقیقه ۶۷ دوباره کمک داور اول به ضرر پرسپولیس اعلام آفساید کرد و گرچه آفساید صحیح بود اما اعتراض برانکو را به دنبال داشت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار