رضایی: عاشق پرسپولیس هستم

بازیکن تیم فوتبال بادران گفت که پرسپولیس قوی‌ترین تیم غرب آسیا است.

خبرنگار ورزشی ، مهرداد رضایی بعد از پایان بازی تیم‌های بادران و پرسپولیس که با پیروزی ۲ بر یک پرسپولیسی‌ها همراه بود در جمع خبرنگاران درباره حضور پرشمار تماشاگران بادران، گفت: معمولا در همه بازی‌های ما هواداران حضور دارند اما تعداد آنها اینقدر نیست. در بازی‌های لیگ یک ۲ -۳ هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند و در این بازی تعداد آنها بیشتر بود که ما هم تعجب کردیم.

وی درباره شادی گلی که در نیمه اول بعد از به ثمر رساندن گل انجام داد، اظهار داشت: از ۱۶-۱۷ سالگی در لیگ برتر بازی کردم. شما ببینید مرتضی آقاخان که مقابل پرسپولیس به دفعات بازی کرده‌ اما وقتی مقابل این تیم گل می‌زند چه حرکاتی انجام می‌دهد. فکر می‌کنم خوشحالی من هم طبیعی بود.

بازیکن تیم فوتبال بادران در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیسی هست یا استقلالی؟ تصریح کرد: من عاشق پرسپولیس هستم.

رضایی درباره عملکرد تیم بادران افزود: شک نکنید که در رقابت‌های لیگ یک به مراتب عملکرد بهتری نسبت به این بازی داریم چرا که این بازی در ورزشگاه آزادی و مقابل پرسپولیسی انجام می‌شد که به نظرم قوی‌ترین تیم غرب آسیا است. بعید می‌دانم بشود جلوی این تیم پرس کرد.  شاید بتوانیم ۱۰ دقیقه این کار را انجام بدهیم اما با توانی که پرسپولیس دارد به مشکل می‌خوردیم.

وی افزود: درست است که هواداران ما در این بازی بیشتر از هواداران پرسپولیس بودند اما هواداران پرسپولیس با تجربه‌ای که دارند اگر ۵ نفر هم باشند نسبت به هواداران ما موثرترند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار