معمولاً در بازی‌های ما تماشاگر زیادی حضور دارد

اسلامی: اگر جادوگر داشتیم در نیم‌فصل اول ۱۸ گل نمی‌خوردیم!

دروازه‌بان تیم فوتبال بادران تهران گفت: معمولاً در بازی‌های ما هواداران زیادی حضور دارند، اما حضور آنها در بازی با پرسپولیس استثناء بود.

خبرنگار ورزشی ، مهدی اسلامی بعد از شکست ۲ بر یک تیم بادران مقابل پرسپولیس و حذف این تیم از جام حذفی در جمع خبرنگاران درباره پنالتی که در نیمه اول برای پرسپولیس گرفته شد، اظهار داشت: به نظرم آن صحنه اصلاً پنالتی نبود و الان هم که فیلم آن را نگاه کردیم مشخص بود که پنالتی نبود. من در جریان بازی هم به داور گفتم که بازیکن پرسپولیس پیراهن بازیکن ما را گرفته بود.

وی درباره حضور پر تعداد تماشاگران بادران در این بازی ادامه داد: معمولاً در بازی‌های ما هواداران زیادی وجود دارد، اما این بازی استثناء بود. بادران شرکت بزرگی است که دو تا دو و نیم میلیون نفر در آن کار می‌کنند و طبیعی است که برای بازی‌های ما تماشاگر بیاید.

دروازه‌بان تیم بادران تهران در پاسخ به این پرسش که «آیا در گل دوم پرسپولیس شما مقصر بودید یا خیر؟»، تصریح کرد: خیر در آن صحنه توپ به سمت بیرون می‌رفت که شجاع هم ضربه خوبی زد.

سلامی درباره این پرسش که «در فوتبال ایران بحث جادوگری داغ است، آیا این بحث شامل تیم شما هم می‌شود؟»، خاطر نشان کرد: اصلاً چنین چیزی در تیم ما وجود ندارد و اگر به این‌گونه بود ما در نیم فصل اول ۱۸ گل نمی‌خوردیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار