دوناروما بحث تمدید قرارداد با میلان تحت فشار روانی را رد کرد

دروازه‌بان ۱۸ ساله روسونری نسبت به مباحث اخیر مبنی بر تمدید قراردادش تحت فشار روانی واکنش نشان داد.

، جان‌لوئیجی دوناروما در جریان پیروزی ۳ بر صفر چهارشنبه شب میلان مقابل هلاس ورونا در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا، مورد هدف هواداران میلان قرار گرفت. پیش از این بازی گروهی از هواداران میلان به دوناروما بابت انتشار شایعاتی مبنی بر تلاش وی برای فسخ قراردادش با روسونری شعارهای توهین‌آمیزی سردادند و وقتی نام دوناروما توسط گوینده ورزشگاه اعلام شد، جان‌لوئیجی را «هو» کردند. آنها همچنین بنری را با خود به ورزشگاه آورده بودند که روی آن نوشته شده بود: «خشونت روانی، ۶ میلیون یورو در سال و قرارداد با یک برادر انگل؟ حالا برو، صبر ما به سر رسیده است!»

روزنامه ایتالیایی «کوریره دلو اسپورت» چند روز پیش بود که مدعی شد مینو رایولا مدیر برنامه‌های جان‌لوئیجی دوناروما از سران باشگاه میلان خواسته بود تا به دلیل سوء استفاده اخلاقی آنها، قرارداد جدیدی را که توسط این دروازه‌بان ۱۸ ساله در تابستان اخیر امضا شد و او را تا سال ۲۰۲۱ در میلان نگه می‌دارد را باطل کنند. بر اساس این گزارش دوناروما هم نامه‌ای را به مدیران باشگاه میلان نوشته و مدعی شده که تحت‌فشار روانی اقدام به تمدید قراردادش با روسونری کرده است. 

دوناروما با اشاره به اتفاقات چهارشنبه شب در حساب کاربری رسمی  خود در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» نوشت: عصر بدی بود، عصری که اصلاً انتظارش را نداشتم. هرگز نگفته‌ام و یا جایی ننوشته‌ام که به هنگام تمدید قراردادم با میلان تحت فشار روانی قرار داشتم. با وجود اتفاقاتی که افتاد، تمرکزم را روی بازی بعدی تیمم گذاشته‌ام. زنده باد میلان!

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار