هفته دوم لیگ برتر والیبال بانوان

پیروزی ذوب آهن، پیکان وسالوت

ذوب آهن و پیکان و سالوت در هفته دوم لیگ برتروالیبال بانوان به پیروزی رسیدند.

؛شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر زنان ایران جام شهید «محسن حججی» امروز پنج شنبه با سه دیدار برگزار شد.

در دیدارهای امروز تیم ذوب آهن دومین پیروزی خود را در لیگ به دست آورد. شاگردان فریبا صادقی در بازی امروز به مصاف نماینده تهران رفت که هنوز نام این تیم مشخص نشده است. در پایان این بازی ذوبی ها توانستند با نتیجه سه بر صفر به و با امتیاز ست های (۲۵،۱۵- ۲۵،۲۲- و ۲۵ بر۱۲ ) به پیروزی برسند.

در دیگر بازی برگزار شده در تهران دو تیم سالوت و آبنوس به مصاف هم  رفتند که در پایان این دیدار تیم سالوت با نتایج(۲۵،۱۸- ۲۵،۲۲ و۲۵ بر۱۰) به پیروزی رسید.

در سومین دیدار هفته دوم لیگ برتر والیبال بانوان، تیم تبریز میزبان پیکان تهران بود. شاگردان میترا شعبانیان این بازی را با نتیجه سه بر صفر و با امتیازهای (۲۵ بر۱۷- ۲۵ بر۱۵- ۲۵و ۲۵ بر۱۴ )  به سود خود به پایان بردند.

با توجه به انصراف تیم کن بازی این تیم با بهنمیر نیز برگزار نشد.کن یکی از باشگاه های داوطلب شرکت در این رقابت ها بود که در مراسم قرعه کشی هم شرکت کرد، اما به دلیل مشکلات داخلی قبل از شروع هفته نخست انصراف داد و در این مسابقات شرکت نکرد.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار