دیلی‌میل: اوزیل یک تیم را به بارسلونا ترجیح می‌دهد

نشریه انگلیسی دیلی‌میل مدعی شده است که پیشنهاد یک تیم ممکن است هافبک آلمانی آرسنال را از پیوستن به بارسلونا منصرف کند.

، نشریه دیلی میل نوشته است که مسعوت اوزیل ماه ژانویه امسال مقدمات جدایی‌اش از آرسنال را فراهم خواهد کرد و مقصد او در تابستان سال آینده انگلیس یا اسپانیا خواهد بود.

اوزیل فصل آخر قراردادش با بارسلونا را سپری می‌کند و هنوز خبری از تمدید قرارداد او نیست. با اینکه آرسن ونگر، سرمربی آرسنال گفته است که این تیم در صدد تمدید قرارداد با هافبک آلمانی است اما در حال حاضر هیچ نشانه‌ای مبنی بر احتمال ماندن وی در ورزشگاه امارات وجود ندارد و به نظر می‌رسد که او در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد از توپچی‌ها جدا می‌شود چرا که باشگاه حاضر به پذیرش شرط او برای بالا بردن حقوقش به ۱۷.۸ میلیون یورو در سال نیست و تنها به افزایش آن تا ۱۳.۸ میلیون یورو رضایت می‌دهد.

بارسلونا یکی از مشتریان اصلی اوزیل است اما پیوستن این بازیکن آلمانی به آبی‌و‌اناری‌ها کمی مشکل به نظر می‌رسد. سوای ناتوانی باشگاه برای پرداخت حقوق درخواستی اوزیل با توجه به افزایش حقوق اخیر لیونل مسی، این باشگاه اولویت خود در پنجره نقل و انتقالات را روی جذب فیلیپه کوتینیو و آرتور، هافبک برزیلی گرمیو گذاشته است.

منچستریونایتد هم باشگاه دیگری است که اوزیل را می‌خواهد و وضعیت مالی این باشگاه نسبت به بارسلونا برای پرداخت حقوق مورد نظر هافبک آرسنال بهتر است. به نوشته میل، فرصت بازی در اولدترافورد زیر نظر سرمربی سابقش ژوزه مورینیو، اوزیل را وسوسه کرده است و به همین دلیل او در صورت ترک آرسنال در پایان فصل، منچستریونایتد را به بارسلونا ترجیح خواهد داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار