پورموسوی: پرسپولیس یک تیم ۲ موتوره است

وبسایت رسمی توپ - سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان معتقد است که تیمش برای به دست آوردن قهرمانی یا کسب سهمیه در لیگ برتر مسلح نیست.

به گزارش وب سایت نود، سیداکبر پورموسوی درباره وضعیت فولاد خوزستان در فصل نقل‌وانتقالات و اینکه قرار است چند بازیکن از این تیم جدا شوند، گفت: من با چند بازیکن صحبت کردم و به آنها گفتم در نیم‌فصل دوم شانس کمی برای بازی کردن دارند. طبیعتاً آنها در تیم‌های دیگر بیشتر می‌توانند خودشان را نشان دهند، اما اگر هم تمایل به جدایی نداشتند ما مشکلی برای ماندن آنها نداریم. البته من به چند بازیکن گفته‌ام که اگر بمانند شانس خیلی کمی برای بازی‌کردن خواهند داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که «چند بازیکن قرار است به لیست فولاد خوزستان اضافه شوند؟»، تأکید کرد: ما در پست‌های دفاع، هافبک و حمله نیاز به جذب بازیکن داریم و اگر دو بازیکن از فولاد بروند، طبیعتاً چهار جای خالی خواهیم داشت. ما چند بازیکن را مدنظر داریم، اما هنوز چیزی قطعی نشده است.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به فضای حاکم بر فصل نقل‌وانتقالات اظهار داشت: رقابت در آشفته بازار نقل‌وانتقالات بسیار سخت است و نمی‌دانم چگونه بعضی از باشگاه‌ها به بازیکنان پیشنهاد یک میلیاردی می‌دهند، آن هم در حالی که در شروع فصل قرار نداریم و لیگ ما به نیم‌فصل رسیده است.

پورموسوی در مورد اینکه آیا فولاد شانس قهرمانی یا کسب سهمیه دارد، گفت: ما تلاش می‌کنیم تا بهترین نتایج را بگیریم و در بهترین جایگاه قرار بگیریم، اما باید با واقعیت‌ها نیز کنار بیاییم. تیم ما برای قهرمانی یا کسب سهمیه آسیا مسلح نیست و شما می‌بینید که بعضی از تیم‌ها چه شرایط خوبی دارند.

وی راجع به نمایش درخشان پرسپولیس در نیم‌فصل اول لیگ برتر تصریح کرد: من قبلاً هم گفتم که آنها شانس اول قهرمانی هستند. فصل قبل وقتی با الهلال در آسیا بازی کردیم گفته بودم که آنها به فینال می‌روند و همین اتفاق افتاد. پرسپولیس هم حالا از تجربیات آسیایی‌اش در لیگ ایران استفاده می‌کند و شکست دادن این تیم واقعاً سخت است. پرسپولیس یک تیم دوموتوره است!

 

۲۰۵۱

تسنیم

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار