گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از امارات

تیم وزنه‌برداری ایران قهرمان سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی جوانان شد

در آخرین روز از رقابت‌های وزنه برداری سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی جوانان، سه وزنه بردار جوان ایران در وزن‌های ۱۰۷ و مثبت ۱۰۷کیلوگرم بر روی تخته رفتند و موفق به کسب دو مدال طلا و یک برنز شدند.

خبرنگار اعزامی از امارات، در پایان رقابت‌های وزنه برداری سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی ابوالفضل هادی شاه آبادی در دسته ۱۰۷کیلوگرم موفق شد در حرکت اول وزنه ۱۲۰ کیلوگرم را مهار کند و محمدرضا رجبی دیگر نماینده کشورمان در این دسته توانست وزنه ۱۴۵ کیلوگرم را بزند.

همچنین معین احمدی دیگر وزنه بردار کشورمان در دسته مثبت ۱۰۷ کیلوگرم در حرکت اول در مهار وزنه ۱۳۵ بازماند. ابوالفضل هادی شاه آبادی همچنین در حرکت دوم توانست وزنه ۱۳۴ کیلوگرم را مهار کند و معین احمدی در حرکت دوم وزنه ۱۴۰کیلوگرم را زد و محمدرضا رجبی در حرکت دوم خود وزنه ۱۵۵کیلوگرم را بالای سر خود برد.

محمدرضا رجبی در حرکت سوم خود موفق به مهار وزنه ۱۶۱کیلوگرم نشد اما در دسته ۱۰۷ کیلوگرم با زدن وزنه ۱۵۵ کیلوگرم اول شد، نماینده ازبکستان با زدن وزنه ۱۴۳ کیلوگرم دوم شد و ابوالفضل هادی شاه آبادی در همین وزن با زدن وزنه ۱۴۲ کیلوگرم سوم شد.

در مثبت ۱۰۷ کیلوگرم نیز نماینده عراق با زدن وزنه ۱۳۷کیلوگرم دوم شد و وزنه بردار ژاپن با زدن وزنه ۱۳۵کیلوگرم در جایگاه سوم ایستاد.

تیم وزنه برداری ایران در سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی جوانان با کسب ۵ مدال طلا، ۲ نقره و ۳ برنز قهرمان این رقابت‌ها شد و تیم‌های عراق و مالزی در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار