۲ میلیون درخواست جدید برای خرید بلیت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

فیفا در دوره اول از مرحله دوم فروش بلیت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تاکنون ۲ میلیون درخواست را دریافت کرده است.

و به نقل از روزنامه ریانووستی روسیه، فیفا در دوره اول از مرحله دوم فروش بلیت بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ که در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه با شرکت ۳۲ تیم از جمله ایران برگزار خواهد شد تاکنون دریافت ۲ میلیون درخواست را به صورت رسمی تایید کرده است.

بازه زمانی اول مرحله دوم فروش بلیت‌ بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تا ۳۱ ماه ژانویه ۲۰۱۸ میلادی (۱۱ بهمن) ادامه خواهد داشت. هواداران فوتبال می‌توانند در این مرحله درخواست خرید بلیت تمامی دیدارها به استثنای دیدارهای افتتاحیه و فینال را به فیفا ارائه کنند. در صورتی که درخواست‌های ثبت‌شده طرفداران فوتبال بیش از بلیت‌های موجود باشد قرعه‌کشی توسط فیفا صورت خواهد گرفت.

اولین مرحله فروش بلیت بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه روز ۲۸ آذر ماه سال جاری به پایان رسیده بود.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حاکی از آن است بزرگترین آژانس اطلاع‌رسانی روسیه (روسیه امروز) در طول این رقابت‌ها با مستقر شدن در مرکز رسانه‌ای شهرهای میزبان به معرفی جاذبه‌های توریستی این کشور خواهد پرداخت.

آژانس اطلاع‌رسانی روسیه امروز هر روز در مرکز رسانه‌ای فیفا در شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور راهنمایان گردشگری محلی نشست رسانه‌ای برگزار می‌کند و معرفی فرهنگ، ستاره‌های مشهور و جاذبه‌های گردشگری انجام خواهد شد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار