این چه قانون من درآوردی است؟

عباسی: در انتقال شربتی به تراکتورسازی اتفاق زشتی رقم خورد

مدیرعامل باشگاه مشکی‌پوشان از انتقال رضا شربتی بازیکن این باشگاه به تراکتورسازی انتقاد کرد.

علی عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی , درباره انتقال رضا شربتی بازیکن تیم مشکی‌پوشان, به تراکتورسازی جهت گذراندن خدمت سربازی, اظهار داشت: ما همیشه سعی می‌کنیم در نقل و انتقالات اخلاق را رعایت کنیم. من تازه شب گذشته (سه‌شنبه) فهمیدم که شربتی به تراکتورسازی رفته است. در انتقال این بازیکن کار زشتی اتفاق افتاده است. او با ما قرارداد و تا پایان فصل گواهی اشتغال به تحصیل داشت اما در یک شب به تراکتورسازی می‌رود.

وی افزود: از نظر کمیته محترم اخلاق این کار درست است که بیایند و بازیکنی که قرارداد دارد را از تیم جدا کنند؟ این چه عدالت و قانونی است؟ چطور یک تیم می‌تواند از این قانون استفاده کند و ما نمی‌توانیم؟ من از تیم‌های پایه بازیکن را پیدا کنم, پرورش دهم و بعد تیم دیگری بیاید و با بی‌عدالتی او را از ما بگیرد؟ این چه قانون من درآوردی‌ است؟ مردم مشهد و تبریز چه فرقی با هم می‌کنند؟ خون مردم تبریز از ما رنگین‌تر است؟ چرا آنها باید تیمی داشته باشند که بتوانند بازیکنی که ۳ سال دیگر با ما قرارداد دارد را یک شبه از ما بگیرند؟

بیشتر بخوانید:

آقایان به مشکی‌پوشانی که کمبود مهره دارد هم رحم نکردند!

عباسی با بیان اینکه این اتفاقات در کجای دنیا رخ می‌دهد، تصریح کرد: شربتی جزو بازیکنان کلیدی ما بود. روی حضورش در نیم فصل دوم حساب باز کرده بودیم و صددرصد به او نیاز داشتیم اما باشگاه تراکتورسازی بدون اینکه اخلاق را در نظر بگیرد و ببیند تیم ما در چه وضعیتی است, این کار را کرده است. فقط موفقیت تیم خودشان برایشان اهمیت دارد. خیلی عالی و جالب است. این اتفاقات فقط در فوتبال ایران رخ می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: شب در باشگاه خوابیده‌ایم و صبح که بیدار می‌شویم بازیکن‌مان را برده‌اند. قرار بود شربتی را به طور قرضی به ذوب‌آهن بدهیم و در عوض ۳ بازیکن بگیریم اما متاسفانه اجازه ندادند که این اتفاق رخ بدهد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار