جمشیدی: با دست خالی خدمات ویژه‌ای به جامعه ورزش دادیم

صبح امروز مراسم تکریم محمد جمشیدی، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل سابق و محمد خرم سرپرست صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور با حضور جمعی از مدیران صندوق و شرکت‌های تابعه برگزار شد.

و به نقل از سایت صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، پس از استعفای هفته گذشته محمد جمشیدی از مدیرعاملی صندوق حمایت، محمد خرم به عنوان سرپرست صندوق منصوب شد.

محمد جمشیدی در ابتدای این مراسم اظهار داشت: از وزیر ورزش و جوانان به خاطر پذیرش استعفایم تشکر ویژه دارم. من بیشتر از دو سال مدیریت صندوق را برعهده داشتم و با وجود مشکلات و کاستی‌هایی که سر راهم بود، همیشه نهایت تلاشم را به کار گرفتم که بهترین خدمات را به جامعه ورزش و پیشکسوتان ارائه کنم.

وی افزود: در این چند سالی که مدیریت صندوق را بر عهده داشتم، این صندوق همیشه با دست خالی سعی کرده خدمات ویژه‌ای را به جامعه ورزش ارائه بدهد و تا حدی هم توفیق داشته است. به هرحال اینجا، جایی است که همه از آن توقع دارند. هرکس در اینجا را می‌زند برای کمک و خواسته وارد صندوق می‌شود، کسی برای همراهی و کمک کردن، اینجا نمی‌آید.

جمشیدی اضافه کرد: جامعه ورزش به عنوان مخاطب صندوق پرتوقع هستند که البته حقشان است چون زحمات زیادی در دوره قهرمانی شان کشیده‌اند و امروز احساس می‌کنند بعد از گذشت دوران قهرمانی خود به کسوت رسیده‌اند و نیاز به کمک دارند. احساس می‌کنم این جمع آنچه که از دستش برمی‌آمده انجام داده است.

محمد خرم سرپرست صندوق حمایت گفت: امیدوارم در خدمت جامعه ورزش باشیم و قدر پیشکسوتان را بدانیم. این افراد انسان‌های بزرگ و افتخارات جامعه هستند. آرزوی ما این است به نقطه‌ای برسیم که در آینده جامعه ورزش دغدغه‌ای نداشته باشد. انشالله در حوزه‌هایی مثل بیمه که قهرمانان با آن درگیر هستند در خدمت این عزیزان باشیم. از آقای جمشیدی هم خواهش می‌کنم حتما به ما کمک کنند تا در جهت پیشبرد اهداف موفق باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار