تغییرات مثبت در استقلال مشهود است

قربانی: رسیدن همه تیم‌ها به پرسپولیس خیلی سخت است

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال در دو سه بازی اخیر عملکرد خوبی داشته و تغییرات مثبت در این تیم کاملاً مشهود است.

پیروز قربانی درباره عملکرد استقلال در نیم‌فصل اول لیگ برتر و تغییرات این تیم بعد از حضور شفر گفت: استقلال در دو سه بازی اخیر عملکرد خوبی داشته و تغییرات مثبت در این تیم کاملاً مشهود است. نباید زحمات کادر فنی قبلی را نادیده گرفت، ولی شرایط استقلال بعد از آمدن شفر تغییر کرده است. در بازی‌های قبلی مهاجمان استقلال با مشکلات روحی مواجه بودند، ولی این مشکل در حال برطرف شدن است. ضمن اینکه شرایط تیم در کارهای دفاعی هم بهتر شده است.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا استقلال می‌تواند شانس قهرمانی داشته باشد؟»، اظهار داشت: ما نمی‌توانیم خودمان را گول بزنیم و نباید از استقلال توقع قهرمانی داشته باشیم تا این موضوع روی تیم فشار ایجاد کند. استقلال شرایط سختی را پشت سر گذاشته است، ولی می‌تواند در پایان فصل جزو چهار تیم اول قرار بگیرد و شانس کسب سهمیه آسیا را داشته باشد.

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال همچنین تصریح کرد: در حال حاضر پرسپولیس شانس اول قهرمانی است. آنها بهترین تیم ایران هستند و جدا از خوب بازی کردن، نتایج خوبی هم گرفته‌اند. رسیدن هر تیمی به پرسپولیس سخت است، ولی من امیدوارم استقلال بتواند خودش را به بالای جدول بکشاند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار