سرمربی الجزیره هم مورینیو را دست انداخت

سرمربی هلندی تیم فوتبال الجزیره امارات در اظهارنظری جالب به همتای پرتغالی‌اش در منچستریونایتد کنایه زد.

، بعد از نمایش ضعیف منچستریونایتد در خانه‌اش مقابل منچسترسیتی و شکست در دربی، ژوزه مورینیو از گوشه و کنار انتقادات زیادی مبنی براینکه تیمش دفاعی بازی کرده یا به قول خودش اتوبوس را مقابل دروازه‌ پارک کرده بود، شنید اما شاید او تصور نمی‌کرد که یکی از همتایانش در خاور میانه و لیگ امارات هم بخواهد او را دست بیندازد.

هنک تن‌کاته سرمربی الجزیره که شاگردانش امشب (چهارشنبه) از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران، در مرحله نیمه نهایی جام جهانی باشگاه‌ها به مصاف رئال مادرید می‌روند، در کنفرانس خبری پیش از این بازی به خبرنگاری که از او درباره شانس صعود تیمش به فینال سؤال پرسید، گفت: می‌دانید، رؤیاپردازی کردن اشکالی ندارد اما شما نباید احمق باشید. باید واقع‌بین باشید و اگر واقع‌بین باشید، می‌دانید که شانس ما برای کسب پیروزی مقابل رئال مادرید واقعاً زیاد نیست.

تن‌کاته ۶۳ ساله که یک سال پس از اخراج مورینیو از چلسی در سال ۲۰۰۷ به عنوان مربی به آبی‌پوشان لندن پیوست، ادامه داد: تفاوت درسطح کیفی میان ما و رئال مادرید واقعاً زیاد است. با این حال تیم من خواهد جنگید مثل دو بازی قبلی‌اش در این تورنمنت. شاید هم مورینیو به کمک‌مان بیاید و دو تا اتوبوس را مقابل دروازه ما پارک کند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار