دوناروما باز هم به یوونتوس نه گفت

گروهی از رسانه‌های ایتالیایی از احتمال جدا شدن دروازه‌‌بان میلان از این تیم در ماه ژانویه خبر داده‌اند اما تورین قطعاً مقصد بعدی او نخواهد بود.

، سایت کالچو مرکاتو وب نوشته است که باشگاه یوونتوس برای خرید جان لوئیجی دوناروما از میلان با این تیم تماسی داشته است اما دروازه‌بان ایتالیایی همچون دفعات قبل، این پیشنهاد را رد کرده است.

در روزهای اخیر شائبه‌هایی درباره آینده مبهم دروازه‌بان ۱۸ ساله روسونری شکل گرفته است اما در اکثر آنها درباره احتمال حروج این دروازه‌بان ملی‌پوش از سن‌سیرو در تابستان سال آینده گمانه‌زنی شده است.

یوونتوس مدت‌هاست که دوناروما را زیر نظر گرفته و این اولین باری نیست که برای جلب نظر او تلاش می‌‌کند اما ظاهراً باز هم موفق نشده است. طبق گزارش کالچو مرکاتووب، بانوی پیر با مینو رایولا، مدیر برنامه‌های دوناروما، مذاکراتی داشته است اما دروازه‌بان جوان روسونری به صراحت گفته است که تمایلی به بازی در تورین ندارد. این سایت همچنین از رئال مادرید، پاری‌سن‌ژرمن و حتی اتلتیکومادرید به عنوان جانشین یان اوبلاک مقاصد احتمالی دوناروما یاد کرده است.

میلان به دلیل غیر محتمل بودن تحقق اهداف مالکانش برای کسب درآمدهای مورد انتظار از صعود به لیگ قهرمانان و جذب اسپانسر و ولخرجی در تابستان امسال برای خرید ۱۲ بازیکن جدید، ممکن است مجبور به فروش دوناروما شود و در این بین ارقام متفاوتی از ۴۰ تا ۷۰ میلیون یورو به عنوان مبلغ درخواستی روسونری برای فروش این بازیکن ملی‌پوش ذکر شده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار