گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از امارات

کسب ۲ طلا، ۴ نقره و یک برنز توسط شناگران در روز آخر بازی‌های پاراآسیایی جوانان

در آخرین روز از رقابت‌های شنای سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی جوانان، ورزشکاران ایران موفق به کسب یک مدال طلا، یک نقره و یک برنز شدند.

خبرنگار اعزامی از امارات، در آخرین روز از رقابت‌های شنای معلولان و نابینایان و کم بینایان، شناگران کشورمان موفق به کسب چند مدال شدند.

نتایج به دست آمده به شرح زیر است:

در ۴۰۰ متر آزاد معلولان، سینا ضیغمی نژاد با رکورد ۵:۱۲:۶۵ دقیقه در کلاس S۱۰ به مدال نقره دست یافت. در همین ماده دانیال محسنیان با رکورد ۵:۳۸:۷۴ دقیقه در کلاس S۹ به برنز رسید.

در ماده ۲۰۰متر آزاد محمد کریم زاده با رکورد ۵:۱۱:۶۲ دقیقه در کلاس S۴ طلا گرفت.

در ۲۰۰ متر مختلط انفرادی، سینا ضیغمی نژاد شناگر نوجوان معادل کشورمان در کلاس SM۱۰ با رکورد ۲:۴۸:۸۸ دقیقه به مدال نقره دست یافت و عرفان اسماعیلی در کلاس SM۹ با رکورد ۲:۴۱:۸۸ دقیقه نقره گرفت.

به این ترتیب در آخرین روز از این رقابت‌ها، شناگران معلول موفق به کسب یک طلا، ۳ نقره و یک برنز شدند.

در ادامه این رقابت‌ها و در بخش شنای نابینایان و کم بینایان، در ماده ۱۰۰متر آزاد کلاس S۱۲ امیرحسین سعادتی مقدم با رکورد ۱:۱۵:۵۶ دقیقه چهارم شد اما موفق شد رکورد ملی را ۳ ثانیه و ۲۲ صدم ثانیه جابه‌جا کند.

در ماده ۱۰۰ متر آزاد کلاس S۱۲ مسعود محمودی با ثبت رکورد ۱:۱۱:۸۷ دقیقه در جایگاه چهارم ایستاد و رکورد ملی را ۲ صدم ثانیه جابجا کرد.

در ۱۰۰ متر قورباغه کلاس S۱۲ امیرمحمد صودیفی با ۱:۳۷:۴۲ دقیقه به مدال طلا دست یافت و مسعود محمدی در همین ماده با ۱:۴۰:۵۳ دقیقه به نقره رسید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار