می‌خواهیم پدیده لیگ باشیم

هاشمی: بازیکنان ملی‌پوش بین تیم‌های والیبال تقسیم شده‌اند

سرمربی تیم والیبال رایکا کیش گفت: در شرایطی رقابت‌های خود را در لیگ برتر والیبال بانوان آغاز می‌کنیم که تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا پدیده لیگ باشیم.

مریم هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اظهار داشت: هفته اول لیگ، تیم ما هنوز به آمادگی کامل نرسیده بود و به همین دلیل بازی خود را برگزار نکردیم. در هفته دوم به مصاف تیم ذوب آهن می‌رویم، بازی بسیار سختی داریم.

وی افزود: ذوب‌آهن شرایط بسیار خوبی دارد و با توجه به این که به مانند تیم‌هایی مثل دانشگاه آزاد ترکیب خود را از دست نداده و به طور حتم آمادگی خوبی را هم دارد. با این وجود بازیکنان تیم ما نیز انگیزه خوبی دارند و به دنبال ارائه بازی های خوب در لیگ هستند.

سرمربی تیم رایکا کیش ادامه داد: بازیکن ملی‌پوشی در ترکیب خود نداریم و بیشتر نفرات ما را بازیکنان جوان تشکیل داده‌اند. تعدادی از این بازیکنان زیر نظر نسرین خزائی تمرین کردند و بعد با تیم ما ترکیب شدند. از بازیکنان تیم سابق دانشگاه آزاد نیز یک پاسور و دریافت کننده باقی مانده است.

هاشمی یادآورشد: تیم جوانی داریم اما می‌خواهیم با همین بازیکنان جوان پدیده لیگ باشیم اگرچه کار بسیار سختی در پیش داریم.

وی تصریح کرد: نکته مثبتی که در لیگ برتر امسال شاهد هستیم تقسیم شدن بازیکنان ملی پوش در بین تیم‌های حاضر در لیگ است. این در حالی که سال گذشته اکثر بازیکنان در تیم سرمایه جمع بودند. اما موضوع دیگری که امیدوارم امسال شاهد آن باشیم این است که اسپانسرها در میانه راه تیم ها را رها نکنند و شاهد لیگ پربار و با نظم باشیم.

انتهیا پیام/

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار